Jump to content
Kkamjong

Merhabalar~

Öne Çıkarılan Mesaj

Adınız: Sultan 

 

Yaşınız: 25

 

Nereden Katılıyorsunuz: Şimdilik Tokat

 

Favori  Animeleriniz: KuroBas, Haikyuu, Yuuri on Ice, Free!, Junjou Romantic ve Sekaiichi serileri

 

Sitemizi nereden duydunuz? : Türkanime sitesinden

 

Kendiniz hakkında bir kaç bilgi: Kitap ve manga okumayı ya da internetteki hikayeleri okumayı seviyorum. Dizi izlemeyi pek sevmem ama animelere süreleri kısa olduğu için sardım, daha çok spor animelerini seviyorum. Sevdiğim şeyleri insanlara ulaştırmayı seviyorum, daha önce hikaye çevirdim, şu anda ara verdim biraz ama devam etmeyi düşünüyorum. Buraya da elimden gelen yardımda bulunmak için başvurdum. Umarım güzel zamanlar geçiririz. 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×