Jump to content
Mizgin K.

Japonyada okuyan goblin aranıza yeni katıldı.

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

 

Öncelikle bana ryo diye hitap edebilirsiniz. Evet japonyada okuyorum ve aranıza yeni katıldım. Japonyaya gelmeden önce kesinlikle animelere hayranlığım hiç yoktu, sadece japon kültürüne ilgim fazlaydı. Daha sonra japonca konuşmaya başladım ve japoncamı ilerletmek adına anime izlemeye başladım. Anime sever bir arkadaşım bana bu grubu önerdi. Grupla ilgili herhangi bir fikrim yok. Aynı zamanda youtube kanalım var oradan japonya ile ilgili bir çok şey bulabilirisniz veya bana direk sorular sorabilirisniz. Ayrıca instgramdan beni takip edip anlık japonyadan storyler görebilirsiniz. Eğer bu kanal ve instgra adımı yazmam doğru değilse grup adminlerinden ricam beni uyarmaları ve bende bunu silebilirim. İletişim kurarak anlaşmamız daha doğruu diye düşünüyorum. Ve not düşmek istiyorum ben bu zamana kadar binlerce liseli arkadaşa fikirler öneriler verdim sorularını uzun uzun yanıtladım. Burada keni reklamımı yapmaktan ziyade sizlere de yardımcı olup sizlere ulaşmaya çalışıyorum. Bir korede olan youtuberlar  k pop konusu ile binlerce kişiye ulaşırken benim desteklenmem neden yanlış ben onu anlayamamıştım (dha önce bana youtube kanal linkini discord grubuna at deyip sonra beni açıklama yapmadan banladılarda ondan bahsediyorum) neyse adreslerimi aşağıya bırakıyorum, her anda ulaşabilirsiniz, binlerce soru cevapladığım gibi sizin sorularınıza da açığım sevgiler...

 

"Reklam linkleri yönetici tarafından silinmiştir"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admin

Şu an resmen yalan konuşarak millete oynuyorsun.

Facebook paylaşımlarımızın altı dahil her yerden kendi reklamınızı yapmak yardımcı olmak ise, etik anlayışınızdan ötürü sizi tebrik ediyorum.

Aynı konuyu birden çok kategoriye açamayacağınız gibi, sosyal paylaşım platformlarında yaptığimız paylaşımların altında da adeta bir spam gibi reklamınızı paso yapamazsınız. Burası reklam sitesi değil, haddinizi bilin. 

"Adminler dc de link paylaşın dedi sonra paylaşınca uyarılmadan banlandım" He ya bak cidden o yüzden banladık seni ha, iyi niyetimizi suistimal edip, seni uyarmamıza rağmen spam gibi her yerden defalarca paylaştığın için değil bak emin ol. Bunu idrak edemediğin için hiç değil.

Arkadaşım tam 20 puan spam skoru aldın ve uyarıldın. Senin de bundan haberin var. Bu ne şark kurnazlığıdır sabah sabah arkadaş hayretler içerisindeyim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@libero1i @libero1i  Şoklar içerisindeymişsinizde şark kurnazlığı imişde siz nce bana cvp hakkı tanıyın ondan sonra kalkıp banlayın bu kadar korkmanıza erek yok. Ayrıca burada benden bilgi almak isteyen binlerce kişi var ama siizin işinize gelmez tabii bu durum neyse ya devam edin siz böyle saçmalıklarınıza toptan beni banlayın birde korkak tabi orası ayrı cevap akkı tanımadan mesaj yazmama kısıt koydunuz için ...  ben birden fazla yerde konu açılmayacağını bilmiyordumgeldin uyardın tamam dedim hepsini kaldırdın daha sonra açmadım konu başlığı neyin kafası bu. Uyardıktan sonra hiç bir yerde konu başlığı açmamışken beni durduk yerde engelleyemezsin ve de kendin bana ink koy tanıtımını yap dedikten sponra bu ayıbı yapamazsınız. Bu sizin uyanıklığınızdır sizin tabirinizle kurnazlık nokta net. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@libero1i Beni tekrar tamamen banlaman için kanalımın reklamını birden fazla konuda açıyorum ki haklı olsaın haydi lütfen üstüne düşeni yap. İletişim kurmayı bilmediğin gibi insan gibi konuşmayı denememe rağmen bana hadsiz şekilde cvp verdiğin gibi şuan tek yapacağın şeyi yapma hakkı veriyorum ki haklı olabilisen haydi banla lütfen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admin

Türkçe eğitimi almadığın çok net belli. Öncelikle "hoşt" diyorum. Boş yapma sabah sabah. Sen kimsin de senden korkacağız? Cevap yazmandan korksak, şu an hesabın zaten banlı idi ve cevap yazamaz olurdun. Küçük zekan umarım bunu idrak edebilir... Şark kurnazına bak sen; ayıbını dile getirince nasılda uyanık olduk...

Bir önceki hesabın Spamdan ötürü banlı, bunu idrak et. Burası anime çeviri sitesi, reklam sitesi değil, spam yapabileceğin site hiç değil.

Bu nasıl bir ego? Burada senin cahil cühela, maksimum 50 kişinin izlediği çöp içeriklerinden bilgi almak isteyen binlerce kişi yok. Kaldı ki zaten bir goblininn boş boş konuşmasını dinleyecek kimsede yok. Hayal dünyasında yaşamayı bırak.

Oldukça seviyesiz ve bir o kadarda aile terbiyesinden uzak, aklı ziyan fikri ziyan bir oluşum olduğun, bu mesaj sonrası hâlâ spama devam edip aynı konuyu defalarca açmandan belli. Had safhada çocuksun. Şu an seni zevkle banlıyor ve senin gibi ziyanların bir daha buraya gelmemesini diliyorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • ..

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

.

Bizi Takip Edin.

×
×
  • Create New...