Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
josbirli

Yıllar Sonra Bleach

Recommended Posts

Arkadaşlar Bleach serisinin anime bölümlerini birkaç hafta önce yeniden bitirdim. Hikayenin devamını merak ettiğim için mangasını okumaya karar verdim. Sitemizdeki Bleach Manga isimli başlıktan 670. bölüme kadar buldum ancak tüm bölümlerin olmadığını gördüm. Bu proje tamamlanmış diye geçiyor ancak daha 16 bölüm var onu da anlamadım açıkçası. Şimdiden teşekkür ederim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
josbirli, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Bleach serisinin anime bölümlerini birkaç hafta önce yeniden bitirdim. Hikayenin devamını merak ettiğim için mangasını okumaya karar verdim. Sitemizdeki Bleach Manga isimli başlıktan 670. bölüme kadar buldum ancak tüm bölümlerin olmadığını gördüm. Bu proje tamamlanmış diye geçiyor ancak daha 16 bölüm var onu da anlamadım açıkçası. Eğer başka bir kaynak biliyorsanız lütfen çekinmeyin hikayenin sonunu merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admin

@josbirli Güzel seriydi cidden. Acelemangatk sitesi kapandığı için son 16 bölüm şu an yok maalesef arşivimizde. En kısa zamanda editleyip ekleriz. O vakte kadar muadil çevirilerini okuyabilirsiniz.

Reklam olmaması açısından link veremiyorum lakin kısa bir arama ile google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@libero1i çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi kısa ama detaylı bir arama sonucu buldum. En yakın zamanda Anisenkai' ye yüklenirse de tadından yenmez ?
 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • ..

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin.

×
×
  • Create New...