Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
creative-miss

Herkese merhabalar...

Recommended Posts

Öncelikle hepinizle tanışacağım ve çalışacağım için çok mutluyum. Aranıza yeni katıldım. Bana kısaca ''Miss'' diyebilirsiniz. Uzun süredir animeleri takip ettiğim bu sitede sonunda cesaret bulup bir görev alma girişiminde bulundum ve beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. 

Sanırım çocukluğumdan beri anime izleyip manga takip ediyorum. Ancak son zamanlarda gerek üniversite, gerek kazılar ve projeler derken yoğunluktan bu dünyadan biraz koptum. Kendimi tekrar toplamak ve tekrar bu dünyanın bir parçası olmak için blog yazarı olma kararı aldım. Yeni blog yazarı olarak aranızda bulunuyorum. 

Antropoloji öğrencisiyim. Bunun yanı sıra kendi yazdığım ama sadece birisi yayınlanan romanlarım ve denemelerim var. Hem ressam hem çizerim. Hala karakalem ve kağıt kullanan bir fosilim. Burada sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum.

Beni aranıza kabul ettiğiniz  için çok teşekkür ederim. 

  • Like 1
  • Doki 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Çevirmen

Yazmayı unutmuşum. Hoş geldin çılgın "Miss".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • ..

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin.

×
×
  • Create New...