Jump to content

One Piece DVD/BD Satışlarında 1 Numara!


Recommended Posts

One Piece Film Strong World 226,000 DVD/BD sattı; sınırlı sürümler hem DVD hem de BD listelerinde 1 numaradan giriş yaptı.

 

Oricon Communications Çarşamba günü yaptığı açıklamayla 23-29 Aralık haftasında One Piece Film Strong World'ün DVD ve Blu-Ray satışlarında 1 numara olduğunu duyurdu. Filmin 10. Yılı itibariyle çıkarılan sınırlı sürüm DVD'si 120,686, aynı şekilde sınırlı sürüm Blu-Ray diskleri ise 63,000 kopya satarak kendi kategorilerinde ilk sırayı aldılar.

 

Standart DVD sürümü ise 35,273 kopya satarak DVD satış listesinin 2. sırasında, standart Blu-Ray sürümü de 10,000 kopya ile Blu-Ray satış listesinin 5. sırasında yer aldı.

 

One Piece ayrıca "One Piece Koleksiyon: Nami" (21,607 kopya) ve "One Piece Seyir Koleksiyonu: Logue Town" (20,892 kopya) isimlerindeki iki farklı derleme satışlarıyla DVD listesinin 4. ve 6. sıralarını da aldı.

 

Oricon, 9 farklı One Piece DVD & Blu-Ray diskinin 277,000 kopya sattığını ve bu bir haftada 2.16 Milyar Yen (yaklaşık 25.6 Milyon $) gelir elde ettiğini bildirdi.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...