Jump to content
  • Mod

Merhabalar


Kazusa

Recommended Posts

Merhabalar. 

Adım: Alp Giray 

Yaşım: 18 

Favori animelerim: Kenja no Mago ve White Album 2. 

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde okuyorum. Anime izlemeye 1 yıl önce başladım. Yeni başlamış olsam da bir çok anime bitirdim bir yıl içinde. Birikimlerimi ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için blog yazarı oldum. Eminim bilmediğim bir çok anime ve manga serisi vardır. Sizlerden öğreneceğim bir çok şey olduğunu düşünüyorum. Aslında çok önceden katılmayı planlıyordum Anisekai ailesine ama pek bilgim yoktu animeler ve mangalar hakkında. Şimdi kendime güvendiğim için ve yeni dostluklara yelken açmak istediğimden dolayı blog yazarlığına başvurdum. Beni aranıza aldığınız için teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum. 

 

Aranızda olmaktan mutluyum ve gururluyum. 

Teşekkür ederim...

 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...