Jump to content

cümleten selamünaleyküm.


elutako

Recommended Posts

Merhabalar Anisekai ailesi! 

Ailede yeniyim bir nevi maknae oluyorum sanırım. ? Adım Sadegül Duru. 18 yaşındayım ama 3 Ocak'da 19 olacağım bunun bir kırık hüznü var içimde. Mezun yılımdayım 2020 yılında üniversiteli olacağım inşAllah. Yarışmaya Kahramanmaraş'tan katılıyorum ve kendim hakkında bir şeyler diyecek olursam da anime izlemeyi, manga/webtoon okumayı, genel olarak Asya kıtası'ndan diziler-filmler (kdrama, jdrama, cdrama, tdrama vs.) izlemeyi severim. J-Pop, K-Pop ve A-Pop hayranlıklarım sürüyor. Arada çizimler yapmayı seviyorum hayalim çizimlerimi dijital ortamda çizebilmek. Video editlemek, çeviri yapmak, yeni müzikler üretmek, ilham verici yazılar yazmak, kitap okumak ve basketbol oynamak hobiler arasında~ Favori animem ise sanırım garip bir şekilde Bungou Stray Dogs..? Tanıştığıma memnun oldum umarım bu birliktelik uzun süreli olur, şimdilik sayonara~!!

 

original.gif

  • Like 1
Link to comment
  • 1 month later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...