Jump to content

Merhaba


Recommended Posts

Merhabalar, gerçek ismimi burada veremeyeceğimden kullanıcı adım beni çağırmanız için yeterli olacaktır sanıyorum. ?

21 yaşındayım. Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Orda burda biraz parçam olsa da kendimi şimdilik Ankaralı sayıyorum.

Favori animelerim çok yok. Doğrusunu söylemek gerekirse pek anime izleyen biri değilim ? Hayır troll değilim. 5-6 senedir bir iki  mangayı düzenli olarak takip ediyor, arada bir de birkaç anime izliyorum. Favorilerim: Fullmetal Alchemist Brotherhood, Ghibli filmleri (favorim Mononoke Hime) ve Berserk'in tüm yapımları (daha çok mangasından ötürü) diyebilirim.

Siteyi nerden duydum? Açıkçası çok anime izlemesem de izlediğimde hep AniSekai çeviri gruplarını gördüğümden sanırım, oradan öyle aklımda kalmış.  Redaktörlük alımı olunca da bir bakayım dedim.

Türk Dili ve Edebiyatı asıl alanım olsa da çevirmenlik ortaokuldan beri kendimce uğraştığım bir alan oldu. Zamanında kendi kendime manga çevirileri yapmıştım. Video oyunları en büyük hobilerimden biri. Tabi şu anlık konsol kanadında Nintendo (favorim) ve kötü-orta bir bilgisayar ile yetiniyorum.

Umarım çok uzatmamışımdır ve bu tanışma faslını doğru gerçekleştirebilmişimdir. Herkese iyi günler dilerim!

  • Like 2
  • Doki 1
Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...