Jump to content

Itsuka Tenma no Kuro Usagi: Kokoro Utsuri no Toukoubi - School Attendance Day (OVA) (AniSekai Fansub)

Recommended Posts

• Administrators

Cover

Itsuka Tenma no Kuro Usagi: Kokoro Utsuri no Toukoubi - School Attendance Day (2011)

1. PG-13
  2. 1 episode
  3. 24 minutes
  4. OVA

Details

1. Rating
    6.9/10K
  2. Source
    Light novel
  3. Aired
    Dec 5, 2011
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Zexcs
  6. Producer
    Unknown
  7. Licensor
    Unknown
  8. Genres

Cast

1. Himea Saito
  2. Mirai Andou
  3. Taito Kurogane

Crew

• Producer
    • Sound Director
    • Theme Song Arrangement
    • Music

Episode bundled with the ninth volume of the Itsuka Tenma no Kuro Usagi novel.

Includes Mirai's chibi-style dream, body-swapping and a crossover with Densetsu no Yuusha no Densetsu. written by https://myanimelist.net/
  1. #4357 rank
  2. #4338 popularity
  3. 20K members
  4. 4 favorites
Updated
  • All Names
  • Original いつか天魔の黒ウサギ 心移りの登校日 ~すくーる·あてんだんす·でぃ~
  • Other Names Itsuka Tenma no Kuro Usagi OVA, Itsuka Tenma no Kuro Usagi Episode 13, Itsuka Tenma no Kuro-Usagi OVA, A Dark Rabbit has Seven Lives OVA, Itsuten, Itsu-ten

Çevirmen : Hyun-Ja

Düzenleme ve Encoder : Darkbower

- İndirme Linkleri -

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

• Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

adarkrabbit.jpg

Tür : Vampir, Büyü, Romantik, Aksiyon, Ecchi

Tanıtım: Mirai 'nin Askeriyenin yaptığı özel bir iksiri içmesi sonucu dokunduğu herkes ile kişilik değiştirmesi üzerine çıkan eğlenceli karmaşanın sonucu acaba ne olucak.

OVA Sonlara doğru 2. sezondan da çok kısa Spoiler içermektedir.

Çevirmen : Hyun-Ja

Encode : Darkbower

:dwn:

:fsw: :gf: :fs: :rs: :ul:

yanlış anlamayın ama, 2. sezon ile alakası yok. orada crossover yapılmış... legend of legendary heroes adındaki başka bir anime ile bağlanmış... bu yanlışı fark ettim ve bu yüzden animeyi ben tekrar çevirdim :) keşke biraz araştırsaydınız....

Gereksiz polemiğe gerek yok çeviri ile bu durumun alakası yok 2. sezondan bir şeyler içeriyor demeyle tekrar çevirmenin ne alakası var onu anlamadım gerçi siz sanırım bizim çevirdiklerimizi tekrardan çeviriyorsunuz sürekli amacınızı anlamış değilim ama eskilerimizi tekrar çevirmenizde sorun yok tabiki çevirebilirsiniz.

• 7 months later...
  • 8 months later...

Elinize sağlık tuhaf derecede komikti. Bunun bir seri anime olduğunu bilmiyordum.  :a11: Yare yare...

Ne çok anime var yav kısıtlı zamanla hepsine yetişmek mümkün değil. OVA benim için anime hakkında ön bilgi gibi olduı bunu da listeme ekliyorum sağolun. :a46: 

• 2 months later...
  • 3 years later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.