Jump to content

Recommended Posts

Admin

Naruto (Fall 2002)

1. PG-13
  2. 220 episodes
  3. 23 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    7.9/760K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Oct 3, 2002 - Feb 8, 2007
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Studio Pierrot
  6. Producer
      • TV Tokyo
      • Aniplex
      • Shueisha
  7. Licensor
      • Viz Media
  8. Genres

Cast

1. Naruto Uzumaki
  2. Kakashi Hatake
  3. Sasuke Uchiha

Crew

• Producer
    • Director
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Sound Director

Moments prior to Naruto Uzumaki's birth, a huge demon known as the Kyuubi, the Nine-Tailed Fox, attacked Konohagakure, the Hidden Leaf Village, and wreaked havoc. In order to put an end to the Kyuubi's rampage, the leader of the village, the Fourth Hokage, sacrificed his life and sealed the monstrous beast inside the newborn Naruto.

Now, Naruto is a hyperactive and knuckle-headed ninja still living in Konohagakure. Shunned because of the Kyuubi inside him, Naruto struggles to find his place in the village, while his burning desire to become the Hokage of Konohagakure leads him not only to some great new friends, but also some deadly foes. written by https://myanimelist.net/
  1. #9 popularity
  2. 1165K members
  3. 42K favorites
Updated
  • All Names
  • English Naruto
  • Original ナルト
  • Other Names NARUTO

Çevirmen: Magic_Lord , 

Encoder-Uploader-Düzenleme: Deat H Note. & S.Erturk

Klasör Linkler:

1-89

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

Hidden Content

90+

Hidden Content

• Like 9
  • Doki 9
  • Üzgün 1
  • Mutlu 5

yeni bölümler için teşekkürler

Ellerinize sağlık teşekkürler...

teşekkürler devamını bekliyoruz ;)

Sırf bu proje yüzünden 1admin 1coadmin 1super mod 1de modla rekabet etmiştim ve sonunda ban yemiştim -,- ama güzel projedir teşekkürler

Admin

Dostum;

Şu anda bir çok Anime&Manga uploadları var,

gecikme sebebi genellikle bundan olur.

Daha uploadlanmamış bir çok animemiz var,

ve şu anda Yönetim bölümü şu zamanlar aşırı derece de yoğun

Yönetici'ler- CO-Admin'ler-S.Moderator'ler-Moderator'ler-Uploader'ler ve Miss Modlar

yoğun bir zaman içerisindeyiz gecikmeden dolayı özür dileriz.

Zamanla Bitecektir...

İlk serinin fansubu gerçekten çok iyi. Umarım diğer bölümler de eklenir hemen.

8. ve 9. bölümler naruto shippuudenin bölümleriylen karışmış acaba sonra bi ara düzeltebilir misiniz?

71&72. Bölümler için teşekkürler  :a19:

güzel bir çalışma, emeği geçen arkadaşlara teşekkürler  :) 21. bölüm ortalarda başlayıp sona kadar bir iki saniye kadar senkron sorunu var acaba düzelte bilirmisiniz. Herşey için teşekkürler

yeni bölümler için teşekkürler :)

yeni bölümlerde saldırı efekti kullanılmamış sanırım. Efektli daha güzel oluyordu :a19:

güzel bir çalışma, emeği geçen arkadaşlara teşekkürler  :) 21. bölüm ortalarda başlayıp sona kadar bir iki saniye kadar senkron sorunu var acaba düzelte bilirmisiniz. Herşey için teşekkürler

evet böyle bir hata oluşmuş malesef 21 .bölümü düzelteceğim arkadaşlar

yeni bölümlerde saldırı efekti kullanılmamış sanırım. Efektli daha güzel oluyordu :a19:

Efekt kolay iş .Ekleriz

71 ve 72. bölümlerdeki çeviriyi beğenmedim açıkçası divxplanet ten alınmış ve çeviriler (50. bölümden sonrası) gerçekten "kötü" :(

50 .Bölümden sonrası bazı bölümlerin çevirileri kötü oda çok kötü değil... 71-ve 72 yi divxplanetten aldım  ve çevirilere çok edit yaptım..divxdeki çeviriler kötü ötesiydi bir sürü şeyi düzelttim Naruto ilk seri  çok zor bir proje o yüzden hiç kimse yapmıyor zaten...Kolay kolay da kimse bu kadar uğraşmaz ,,inanın bu hale getirmek bile çok uğraştırıcı eğer daha da konuşulursa projeyi bırakcam yada devam etmesini istiyorsanız 150 bölüm çeviribilicek babayiğit bir çevimen bulun devam edelim .yada sonsuza dek susun:):)

Aynen şuanda kimse ilk seriyle uğraşmıyor. Bu yüzden tek seçeneğimiz burası. O da giderse indircek hiç bir yer yok

Bana kalırsa kimsenin lafına bakma dostum içine siniyorki bu projeyi devam ettiriyorsun zaten bizde eyvallah dedik :) söylediklerine gelince tamamıyla katılıyorum kolay değil bu işler, ilk seri olduğu için kimse yanaşmıyor diyeceğim şu ki okadar emek harcıyorsunuz elbet emeğinizin karşılığı boşa çıkmayacaktır. Anime adına destekçiniz... :)

Konuyla ilgili olduğun için teşekkür ederim R.C.

teşekkürler

Teşekkürler devamnı bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz

harika umarım devam eder.. ;D

71 ve 72. bölümlerdeki çeviriyi beğenmedim açıkçası divxplanet ten alınmış ve çeviriler (50. bölümden sonrası) gerçekten "kötü" :(

Hayır dostum.Çeviriler yeniden bizler tarafından yapılmıştır.Divx planetteki çeviriler rezalet olduğu için oturup yeniden çevirdik.Böyle güzel fansuba ve sağlam çeviriye yaptığın yorumu ayakta alkışlıyorum.

Dipnot:'' 53.bölümün çevirisi de benim.''

Hayır dostum.Çeviriler yeniden bizler tarafından yapılmıştır.Divx planetteki çeviriler rezalet olduğu için oturup yeniden çevirdik.Böyle güzel fansuba ve sağlam çeviriye yaptığın yorumu ayakta alkışlıyorum.

50-70 arasını divxplanetten değil ama 71-72. bölüm divxplanetten olmuş dedim ben zaten.

Ya allah aşına ilk önce yorumumu biraz dikkatli oku.

Serinin "mükemmel" olduğunu bende biliyorum.

Encode da mükemmel.

Çeviride 70 e kadar güzeldi.

Ama 71. ve 72. bölümlerin çevirisi..

Çeviren arkadaş cümleye büyük harfle bile başlamamamış msn de yazar gibi çeviri.

50-70 arasını divxplanetten değil ama 71-72. bölüm divxplanetten olmuş dedim ben zaten.

Ya allah aşına ilk önce yorumumu biraz dikkatli oku.

Serinin "mükemmel" olduğunu bende biliyorum.

Encode da mükemmel.

Çeviride 70 e kadar güzeldi.

Ama 71. ve 72. bölümlerin çevirisi..

Çeviren arkadaş cümleye büyük harfle bile başlamamamış msn de yazar gibi çeviri.

O çeviri hatalarını düzelteceğim arkadaşlar şimdi 73-74-75'i ekliyorum  bu çevirileri baya düzenledim. Haklısınız divxdeki çeviriler çok kötü, imla bakımdan baya düzenleme yaptım üstelik dialoglar arasındaki senkronlarında bozuk onların hepsine teker teker düzelttim..Narutoyu ilk defa izlicek olan arkadaşlar adam akıllı izlesin , biz izleyemedik onlar izlesin bari:):)

yeni bölümler için teşekkürler

3 bölüm leziiiz :)

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.