Jump to content

Merhabalar :)


Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar ben emre 18 yaşındayım ödemiş anadolu öğretmen lisesinde son sınıf öğrencisiyim anime izlemeye naruto ile başladım hala naruto ile devam ediyorum başka anime izlemedim ama narutoyu bitirince yani güncel bölümüne ulaşınca başka animeler de denemek istiyorum umarım hepinizle iyi anlaşırım hepinize iyi forumlar dilerim  ;D

Link to comment

Memnun oldum ismim mert sitenin çevirmeniyim, narutodan sonra bizim serileri mutlala izle. Çaçav hosgeldin

Hoşgeldin Emre ben Ayşe 25 yaşındayım, sitede iyi vakit geçirmeni diliyorum. Naruto bitince Bleach izle.  :a19: Bu arada  avatarın çok hoşmuş.  :a50:

Teşekkür ederim ayşe abla ve mert :D

Link to comment

hoş geldin emre eğer animeyi seviyorsan bizde seni severiz :D narutoyu seviyorsan büyük ihtimal zevklerimiz paralel demektir narutoda güncele ulaşınca bir mesajla sana 2 yıllık izliyeceğin animelerin listesini çıkarta bilirim :D

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...