Jump to content

Makyaj mucizesiymiş :D

Recommended Posts

• Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Konu hortlamış tekrar ama iyi olmuş.

bi yerde bir söz okumuştum bazı kızların güzelliğinin %85ini ıslak havlu ile silebilirsiniz :D

sanırsam bunlar tamda buna örnek :D Oha diyorum başka diyecek kelime yok. çok şükür benim eşim fazla makyaj sevmezde yapmaz da en orjinal halini görerek aldım aynen devam ediyoruz ehehahhea!

ne şanslıyım :D bence sizde mümkün olduğunca orijinalini tespit etmeye çalışın yoksa yasar'ın dediği gibi düğünün ertesi sabahı kalkınca sen kimsin ya demek de var işin içinde :D

Onur harbiden yapabiliyorlar! inanmazsın ama gözlerimle gördüm ben :D dehşet bişi şu makyaj denilen zımbırtı. biz erkeklerin ayağını kökten kaydıracak kadar tehlikeli yani çok dikkat etmek lazım portatif bir ıslak havlu daima taşımalı bir erkek yanında şüphelendiği anda müdahale etmeli! :D

Tabii ki Ayşe-chan :D baksana görünce waaaaaaoouuww dersin ama aslını astarını görüdğünde gece olmamasına dikkat etmelisin :D yoksa maazaallah bakırköy yada bizim manisa'daki deyişle sarı evlik olursun! :D bende o gözler nası oluyo diye düşünüodum çok açıklayıcı olmuş arigato :D

portatif ıslak havlu yada mobil makyaj temizleme losyonu+mendil :D bunlar artık bir erkeğin vaz geçilmezleri olmalı! aşırı bir etkilenme durumunda hemen duruma müdahale etmeli karşılaşılabilecek olası bir en kötü durum senaryosuyla karşı karşıya kalmamak adına ve bu olmazsa yaşanan travma sonrası bir ömrün telef olabilme olasılığı da var! ne trajedi ama!  :a39:  :a39:  :a39:

Mehmet abi az önce bir video izledim adamlar zombi sakası yapıyorlar yabancı bil ülkede o yapılan majyajı gördükten sonra bunlarada inanırım yani :D Ama gercekten cok ilginc bir sey ya cok cirkin bir insanı cok güzel bir insana cevirmek paraya bakıyor yani :)

Wallahi ya çok şükür! Biz kurtardık ama, epey bir tecrübemizde var yani bu konularda ahahaha! :D

benim onur yaşlarındaykenki zamanımda bu kadar makyaj delisi değildi karşı cins. şu adan iş zıvanadan çıkmış bir halde... Onur olm Allah yardımcınız olsun. :D zaman zor iş zor hayat zor :D dikkat etmek lazım!

:a39:

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.