Jump to content

Bana oyun önerir misiniz?

Rapier

Recommended Posts

1 Gb NVidia GeForce 9500 GT Video Card

İntel Core 2 Duo 2.13 GHz İşlemci

1 GB Ram

Gelelim asıl konuya ;D Sistemime uygun Oyun Önerirmisiniz mümkünse aksiyon falan olsun yarış ve futbol oynamıyorum...

Assassins Creed dicektim ama o sistemle oynaman zor gibi ama yinede bi dene Game Booster la filan oynıyabilirsin belki düşük özelliklerde :)

Başka önerim Battlefield oynıyabilirsin.

Sniper elite oynıyabilirsin biraz zor bi oyun ama tavsiye ederim.

rome total war oynıyabilirsin :D

aklıma gelirse başka yazarım kardeşim :)

O sistemle pek bir oyun oynamayı bekleme bence.

Sana tavsiyem Vatan Computer gibi biryerden parçalarını araştırdığın 600-650 liralık bir kasayı toplatman.

Mesela araştırdın işlemci buldun not al.Ekran kartını, ses kartını vs vs. bunları tek tek farklı markalardan olması önemsiz ucuz ve işe yarar olanlarını not al.Sonra git kendine bir kasa toplat.

600-700 lira daha ucuza gelecektir.

Assassins Creed dicektim ama o sistemle oynaman zor gibi ama yinede bi dene Game Booster la filan oynıyabilirsin belki düşük özelliklerde :)

Başka önerim Battlefield oynıyabilirsin.

Sniper elite oynıyabilirsin biraz zor bi oyun ama tavsiye ederim.

rome total war oynıyabilirsin :D

aklıma gelirse başka yazarım kardeşim :)

Teşekkür ettim Assasins Creed kaldırmıyor denedim :D

O sistemle pek bir oyun oynamayı bekleme bence.

Sana tavsiyem Vatan Computer gibi biryerden parçalarını araştırdığın 600-650 liralık bir kasayı toplatman.

Mesela araştırdın işlemci buldun not al.Ekran kartını, ses kartını vs vs. bunları tek tek farklı markalardan olması önemsiz ucuz ve işe yarar olanlarını not al.Sonra git kendine bir kasa toplat.

600-700 lira daha ucuza gelecektir.

Arkadaş nettin okuyom ben yaaa doğru düzgün harçlığım bile yok  :'( Aileme söylesem internete giriyomu giriyo diyorlar. Ama öneri için sağolasın  :a50:

Mount and Blade oyna kesinlikle öneririm.

Bu oyun için 2 gün uyumamıştım zamanında  :a39:

M&B güzel ama Warband veya Fire With sword versiyonunu oyna.

Evet bence de. Ben warband oynadım sadece, fire and sword'u bilmiyorum ama warband muhteşemdi... Tekrar oynamayı düşünmüyor değilim.  :a19:

The Binding of Isaac veya Limbo önerebilirim :)

Isaac oynicaksan wrath of the lamb paketi alman gerekir.

Ve bunlar indie oyun olduğu için orj. de ucuzdur.

Ama isaaci bende tavsiye ederim.

Limbo konusunda ben o kadar beğenmedim.

Mmorpg tarzı arıyosan Real Of The Mad God var onu dene.

Steamde takılır rotmg ama başka sitelerdede var.

MmoRpg oyunları bıraktım önerilerin için sağol.(İnsanı Mmorpg oyunlara başlatacaksınız :D)

The Binding of Isaac veya Limbo önerebilirim :)

Bakarım bi.

Kartal abi onun 2 çeşidi var dimi biri Multi diğeri Single?

• 11 months later...

Devil May Cry 4-5 güzel oyun!  :a50:

Şu özellikler ile DMC oynaması hele ki 5'i oynaması hayalden öteye gidemez ;)

Edit : Öneri istiyorsan Empire Earth 1 kur her haftasonu Island turnuvamız oluyor bekleriz ;)

• 2 weeks later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.