Jump to content
rukeima

Naruto Rinnengan ????

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba Arkadaşlar Bugun Çok Merak ettiğim Bir Konu İçin Burdayım YouTube de Bir Sürü Video İzledm burda paylaşmak istedim Başlıorm ;;;

 

Uzumaki Clanının özelligi nedir? Kırmızı Saçları Ve Mühür Yeteneği Burda Önemli Olan KIRMIZI SAÇ

 

Şu ana kadar animede kırmızı saçlı 2 kissi gördük Uzumaki Nagato[Pain] Ve Uzumaki Kushina Bildiğiniz Gibi Shinobi Dünyasının En Güçlü Dojutsu su Rinnengan Nagato da vardi.Ülkeler Oluşmadan Senju Klani ve Uzumaki Klani çok yakindi.Ve Rinnengan Uchiha Ve Senju Clanlarının Karışımıdır Rinnenganda bunun En Büyük Özelliği Madara Kyubiyi Yarattiginda kyubiye düşük sevide bi sharingan gelir.Kushinadada Rinnengan Dna Si Var.Hepimiz Bilioruz Ki Doğuştan Uchiha ve Rinnengan Güçlerine Sahip Uchiha İse Ölmeden 1-2 bölüm önce Narutonun Agzina Karga Sokar :D Ve Sana İçinde Saklanan Bir Gücü uyandırman için yardım ettim der eger rinnengan Narutoda varsa Süphesiz En Güçlü Ninjadır.Görüşerliniz ???

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belkide narutodaki rinneganı değilde kyuuninin içindeki sharingamı uyandırmak istemiş olabilir o zamanda doğal olarak narutodaki rinneganda aktifleşmiş olur bir bakıma

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam İtachi'nin yerleştirdiği karga Shisui gözüne sahip idi ve Naruto ile Sasuke'nin savaş ihtimallerine karşı bi savunma mekanizması tarzı bir şeydi .

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle ama İtachi ve Nagato  canlandığın da o göz ortaya çıkmıştı İtachi orda olduğu için ama   bir kere Naruto onu kullandı daha kullanamaz kullanır ama 10 yıl felan İtachi öyle demişti.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam Rinnegana sahip olmak için 2 adet ethernal mangekyou sahibi göz ele geçirmek gerekiyodu.

Madara zaten kardeşinin gözlerini alarak rinneganı uyandırdı. VE Kyuubi yi yaratan 6 yolun bilgesi değil miydi?

 

Ayrıca Nagato rinneganı kendi başına aktif etmedi Madara verdi diye haıtlıyorum.

 

Yanlışım varsa düzeltin ^_^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×