Jump to content

One piece Teori/Spoiler/Tartışma


Recommended Posts

One piece hakkında teori,spoiler ve tartışmalarımızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

 

Arc'a gireli baya zaman oldu ama kimin kiminle savaşacağı henüz belli değil Luffy CCye gidiyor, Smokerda Velgonun yanına Velgoda Lawı yakalamaya çalışıcak sanki ama Law ne yapıcak acaba Velgodan kalbini alıp CCyi yenmesinde Luffye yadımmı edicek yoksa oturup izliyecekmi.Birde bu bölümde adayı izleyenler tanımadığımız kişielrdi sanki daha önce tanıdık elinde çatal tutan birini hatırlamıyorum.Monette Choppara yardım etmiş gibi duruyor acaba Monet Lawın astı ve planı bozmaması için ona o notumu gönderdi.Kinemonda tayfaya  katılacağa benziyor acaba kalıcımı yoksa oğlunu bulana kadarmı bu arada kılıç üçlemeleri çok hoştu(Donma-Acıma-Yanma).Kinemon katılır ve Jinbeide sayarsan Luffynin sözüne göre tayfası tamamlanmış olucak.

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...