Jump to content

Recommended Posts

• Administrators

Freezing (Winter 2011)

1. R+
  2. 12 episodes
  3. 24 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    6.8/166K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Jan 8, 2011 - Apr 7, 2011
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • A.C.G.T.
  6. Producer
      • Media Factory
      • Eswood
  7. Licensor
      • Funimation
  8. Genres

Cast

1. Satellizer el Bridget
  2. Rana Linchen
  3. Kazuya Aoi

Crew

• Director
    • Sound Director
    • Episode Director
    • Storyboard

Decades into the future, humanity is under siege by an alien race known as the Novas. These inhuman beings leave devastation in their wake whenever they appear, with the efforts to stave them off becoming known as Nova Clashes. Young women known as "Pandoras" and young men known as "Limiters" are implanted with stigmata to give them superhuman powers and are trained in military academies, where they must learn to work together if humanity is to have a chance of surviving.

Freezing tells the story of Kazuya Aoi as he sets out for his first day at the West Genetics military academy, right when a battle royale is being undertaken by the Pandoras. It is here that he mistakes Satellizer el Bridget—a powerful Pandora known as the "Untouchable Queen"—as his deceased sister and embraces her. Though he costs her the match, she finds that his touch doesn't drive her away and decides to take him as her Limiter. The only question is whether or not their partnership can survive the machinations of their upperclassmen and the impending battle with the Novas… written by https://myanimelist.net/
  1. #4719 rank
  2. #663 popularity
  3. 306K members
  4. 1K favorites
Updated
  • All Names
  • English Freezing
  • Original フリージング

Çeviri: Scarletrain

Düzenleme: S.Erturk

Encode: S.Erturk

Redakte: EmiYuusha

KLASÖR LİNKLERİ

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

Hidden Content

Hidden Content

• Like 2

bu seriyle cok karşılaştım ama başlamakta kararsızım.

izleyen ve mangasını okuyan yani seriyi bilen biri söyleyebilir mi; anime bitmiş, manga devam ediyor -hem de mangası o kadar kısa değil- acaba diyorum anime sadece mangayı katleden kötü bi yapım mı zaman kaybı mı olur direk mangayı mı okusam yoksa animeyi izlemeli miyim? cevap verebilecek birileri var mı  ???

Yeni seri hayırlı olsun bende bu animenin adını bi ara çok sık duyar olmuştum duymuştum ancak çoğu yerde ya çevirisi iğrenç denebilcek derecede kötü yada linkleri ölüydü :a28: 

Bunu ele almanız çok iyi olmuş şimdiden kolay gelsin. :a41:

İnşallah duyduğum gibi iyi bir animedir :a8:

• Administrators

:a64:

Öncelikle Yeni serimiz hayırlı olsun.

Arkadaşlar unutmayın ki sitemiz size en iyi ve en güzel görünüme sahip animeleri sunuyor.

Gün geçtikçe sitemiz büyüyor böylelikle anime sayımızda artıyor. Sizlere en iyi şekilde animeleri sunmaya çalışıyoruz umarım animelerimizi beğenmişsinizdir.

Not:Uploadto-Uploadotation-Myuplbox Linklerini bu gece yada yarın sabah eklenecektir.

İstediğiniz başka bir link olursa istekde bulununuz...

bu seriyle cok karşılaştım ama başlamakta kararsızım.

izleyen ve mangasını okuyan yani seriyi bilen biri söyleyebilir mi; anime bitmiş, manga devam ediyor -hem de mangası o kadar kısa değil- acaba diyorum anime sadece mangayı katleden kötü bi yapım mı zaman kaybı mı olur direk mangayı mı okusam yoksa animeyi izlemeli miyim? cevap verebilecek birileri var mı  ???

Ben seyrettim güzel bir seri ama ecchisi cok fazla bilginiz olsun :) bu arada eklenmemis türüne Romantizm cok yüksek seviyede var animesinde :)

Tesekkürler arsivimdeki biraz kötüyüdü bu cevirim cok daha kaliteli arsivime uygun :D Yeni bölümleri indirmedim ama 2. bölümde altyazı biraz öncen gelir ama vlc ile ayarlanır basit bir sey :)

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.