Jump to content
 • Mod

Freesia (6/?) [Kotonaru]


Recommended Posts

 • Administrators

2-e1343923824513.jpg

77.jpg

 

Türü: Psikolojik- Aksiyon-Gerilim

 

Konusu:

 

Alternatif tarih Japonya'da uzatmalı savaş ve büyük ekonomik durgunluk ile uğraşmaktadır. Büyük askeri harcamalar nedeniyle, birçok hapishane kapatıldı ve bir İntikam Yasası intikam almaya mahkum suçlular tarafından yaralanmış olanlara izin yerine oluşturulur. Çeşitli Vengeance Vekil Enforcer firmalar bunlar için büyük talebi karşılamak için yaratılmıştır.

 

 

Hiroshi Kano

Kano anda alternatif tarih Japonya'da bir Proxy firmasında a Vengeance proxy olarak çalışan bir zihinsel dengesiz eski askeri katil. O küçük bir dairede onun katatonik annesi ve kız arkadaşı ile birlikte yaşıyor. Askeri yılında eğitim nedeniyle, kendisinin ve arkadaşlarının şaşkın ayrılıyorum, bir an sürede solup sağlayan değil, yalnızca etkin kamuflaj çeşit sahiptir, ama mermi ona zarar vermeden geçmesine izin verir. Daha sonra onu değil nerede olmak için görünür hale belirli bir ölçüde insanların duyuları değiştirmek mümkün olduğu ortaya çıkıyor. Hikayenin başında o sadece biraz tuhaf gibi görünüyor, ama hikaye ilerledikçe, bu tür insanlar onun konuşmaları televizyonda söylediklerini kopyalamak için başlayan bir ruhsal çöküntü, sahip giderken o iyi olduğunu daha da belirgin hale . Diğer tür olaylar Kano sürekli telefon zil işitme içeren, ya da bir saat geçiyor, görerek ve ölü insanlar konuşuyor.

Mizoguchi

Onun arkadaşları daha uzun olmuştur rağmen bir proxy, Kano aynı firmasında çalışıyor. O sürekli olarak en önemlisi onun arkadaşları, nedeniyle onun tuhaf yetenekleri onu garipleşiyor Kano, avlamaya çalışıyor. Mizogushi ideolojinin, insanları, aslanlar ve zebralar iki çeşit olmasıdır. Ona onu değil, ve o bu nedenle proxy firma katıldı herkes temsil zebralar avı önemlidir. O gerçek ile onu kaybetme dokunmatik giden, düzenli karısı evli ve ihlalleri edilir.

Ichiro Yamada

Kano ile birlikte proxy şirketi tarafından kiralanan proxy'leri biri. Herkes çeşitli izciler onu cevapları içeren bir liste var ise bu, kitabın tamamını ezberlemeye tarafından yapılan bir uygulayıcısı olmak için gerekli sınavı geçmek, onu üç denemeden aldı. O enforcements arkasındaki gerçeği anlar Başlangıçta iyimser, o yorgun büyür.

Mariko Higuchi

Firma için bir proxy izci. Onun yaptığından daha Kano hakkında daha fazla biliyor ve onlar yıllarda manga başlamadan önce meydana gelen bir olay ile bağlantılıdır. O güvence sözleşmelerin de sorumludur ve dernek karşılamak için gerekli evrak toplar. Higuchi Kano kullanıcısının her kararı tahmin etmek mümkün olduğunu iddia ediyor.

 

 

1.Bölüm

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 

2.Bölüm

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 

3.Bölüm

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 

4.Bölüm

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 

5.Bölüm

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 

6.Bölüm

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

Link to comment
 • 3 months later...
 • 2 months later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...