Jump to content
  • Mod

Merhaba


Recommended Posts

Merhaba ben Umut DİNÇ 3 senedir anime izleyicisiyim. Sitenizi sadece Sword Art Online indirmek için giriyordum ondan sonra editör alımlarını duyunca yapabilirim diye düşündüm. Daha önce bu konuda deneyimim olduğu için tabi ki daha yeni katıldığım için pek şansım olmayacaktır. Neyse kendimi tanıtayım biraz

 

İzlediğim animeler: Naruto Shippuden (güncel), Sword Art Online (Güncel), Death Note (güncel)

 

Bunları izleme fırsatı bulabiliyorum. Çünkü kendi Türk animemizi yapmakla meşgulüm ekibim falan tamam bayramdan sonra ilk bölümü çıkaracağız. Eğer sitenize eklenirse izleme fırsatı bulacaksınız. Animemiz hakkında sorularınızı sorabilirsiniz  :a64:

Link to comment

Şöyle ki bir ekibim var ve 2 haftadır çalışıyoruz sanırsam ilk Türk animesi olacak. Senaryosu bitti bu gün kapak resmi ve bazı karakterler bitecek size aktaracağım  :)

 

Başarılar gercekten ilginc :D tamamiyle size ayitse izlediklerimiz kadar güzel olmayabilir ama okadarını yapmak bile emek ister :) Emekte saygı ister. kolay gelsin.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...