Jump to content
  • Sign Up
----------

D.Gray-Man [Türkçe Altyazılı Fansub]

Recommended Posts

o7xn0.png

Çeviri GrubuAnimanist

Tür: Aksiyon, Doğaüstü güçler, Drama, Macera

Tanıtım: Genç bir exorcist olan Allen Walker, Millenium Earl'ün yarattığı Akumaların eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol kola sahiptir.

Allen, hocası tarafından İngiltere'de kendisi gibi diğer Exorcist'lerin bulunduğu bir karargâha gönderilir.

Innocence taşıyan son derece nadir insanlardan biri olan Allen, Black Priest organizasyonuna katılarak Millenium Earl'ün planlarına karşı savaşmaya başlar.

Yollarında ilerledikçe sorular, özellikle de Allen'ın geçmişiyle bağlantılı olan sorular, ortaya çıkmaya başlar.

:dwn:

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.
:fsw:

• Like 2

Animeyi FTP'de göremiyorum ve Mediafire linkleride 75. bölüme kadar var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Animeyi FTP'de göremiyorum ve Mediafire linkleride 75. bölüme kadar var. Yardımcı olursanız sevinirim.

fileswap linklerinden devamını indirebilirsin. linkler eklenmiştir.

Yarım bırakılmaması gereken bir animeydi gerçekten sırf o yüzden izlemiyorum şimdi...

Bu anime final verdimi yoksa yarım mı kaldı nasıl bişey sonunu tam olarak anlamadım izlesem mi izlemesem mi o yüzden tereddüt ediyorum  :a6:

:a64: animesi yarım kaldı ama yine de izlenmesi gereken güzel bir anime bence ^_^  :a29:

Gerçekten emeği geçenlere çok teşekkürler. Bu animenin bu fansub halini bulmak o kadar zor ki onu buraya ekleyenlere ne kadar teşekkür etsem az.

Ancak 14. bölüm eksik, ne fileswap ne de mediafire da yok. Yüklenmesi mümkün mü acaba?

Tabi ki mümkün en kısa zamanda ekler sizinle paylaşırım :)

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.
  14. bölüm keyifli seyirler.

Çok teşekkür ederim. 

Böylece kaliteli bir seri daha arşivime katıldı :)

mediafire linkleri 75den sonrası yok, fileswap ise boş diğer bölümleri mediafire yada mega.co.nz gibi bir hosta yüklemeniz mümkün mü? şimdiden çok teşekkürler

Admin

mediafire linkleri 75den sonrası yok, fileswap ise boş diğer bölümleri mediafire yada mega.co.nz gibi bir hosta yüklemeniz mümkün mü? şimdiden çok teşekkürler

Seriyi yapan grup maalesef biz olmadığımız için seri elimizde yok.

Arkadaş gönüllü olarak paylaşmış. Tekrardan paylaşır mı bilemem.

ArthasDK özelden mesajla ilettim durumu umarım mümkündür ve bakabilir,Darkbower a ise özel mesaj atmak istedim ama sanırım mesaj kutusu dolu yada engellemeli olabilir, yardımcı olabileceklere şimdiden tekrar teşekkürler

Linkleri mega, cloud yada mediafire olarak almamız münkün mü acaba fileswap gibi insanı indirmekten soğutan alternatifleri koymak bile anlamsız bence :) .Birde onu ana link olarak belirtip ondan indirin demişsiniz hocam mümkün mertebe uzun serilerde mega iyidir tek tek listeye alır toplu 700 bölüm bile olsa sırayla iner :)  .Linkleri yenilerseniz mega vs olarak çok güzel olur faydalanır indiririz.Teşekkürler.

merhaba,

bölümler için çok teşekkürler fakat bilgim olduğu kadarıyla tamamı 102 bölüm serinin... mediafire linkinde 75. bölüme kadar görebiliyorum, diğer link ise çalışmıyor. acaba ben mi göremiyorum yoksa eksik mi bölümler?

Paylaşım için teşekkürler.

Edit : Fileswap linki ölü bulunmaktadır. MediaFire üzerinde de sadece 71 dosya bulunmaktadır. Yetkili biri kontrol edebilirse sevinirim.

Edited by meruemujaeger

Admin

@meruemujaeger üye paylaşımı olduğu için, üyeye ulaşınız. "Diğer Fansub Çalışmaları" altında şu an post attığınız konu.

@libero1i  size bağlı olmadığını yeni farkkettim üzgünüm. Bilgilendirme icin tesekkur ederim.

Teşekkürler.

teşekkürler...

Teşekkürler.

Güzel!

Valla Tekrar izlemek istiyorum   

Teşekürler

Elinize sağlık

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.