Jump to content

Saygılar ANİSEKAİ ailesi


piskurba

Recommended Posts

  Herkese merhabalar siteye üye olalı biraz oldu ama yazmak bu güneymiş sitede o kadar güzel şeyler vardıki şunu izledikden sonra yazarım derken zamanın nasıl geçtigini anlamıyor insan :D

  Bu arada ben hüseyin istanbulda yaşıyorum yaş 24 veya 25 olması lazım 18 e kadar iyi saydım da sonrasını bi yerde kaçırdım onun için ikilemdeyim :a39: çok iyi anime izlerim üzerime anime izleyen yoktur  ;D çevirmen arkadaşlara gıptayla bakmaktayım hep çevirmen olamk istedeim ama  insan 4-5 seneden beri anime izlerde hala arigato ve mugivaradan ileriye geçemezse olamaz tabi :a11: anladım ki egitim şart benden bu kadar sitedeki arkadaşların emegine saygılarımı sunar herkese iyi eglenceler... :a29:

Link to comment

Selam adaş bende izmirde yaşıyorum. Sen o yaşta yaşını karıştırıyorsan ben artık ne yapayım bilmiyorum :D Üzerime anime izleyen yoktur derken ikincilik hususunda olabilir tabiki de birinciliği vermem o konuda anlaşalım :P Forumda umarım iyi vakit geçirirsin.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...