Jump to content

Merhabalar Herkese


Oshiro

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2,5-3 senedir anime ile ilgileniyorum, zamanında çeviri ve encode yapmışlığım vardı ve baya zaman alınca bıraktım. Hatta bir süre anime izlemeyi bile bırakmıştım. Şu sıralar geri döndüm. Üniv. hazırlık öğrencisiyim 20 yaşındayım. Siteyi baya sevdim, Türkiyede bu siteyi tanımayan kimsenin kalmayacağını tahmin ediyorum yakında(Anime severler arasında). FTP sistemide gerçekten harika olmuş. Yakın zamanda elime para geçer geçmez bende bağış yapmayı planlıyorum. Anisekai yi, Tonari no Kabutsu-kun sayesinde öğrendim. Dikkat ettiğim bazı yerler vardı, çeviren arkadaşlar bazı harf eksiklikleri yapmışlar bunu da söylemek istedim :) diğer çevirdiğiniz serileri izlemediğim için onlara yorumda bulunamıcam. Domaininizden anladığım kadarıyla bu sene açılmış bir site, çok yeni bir sitesiniz. Umarım bu site çok başarılı olur, çünkü gerçekten elinizden gelen en iyisini yaptığınızı düşünüyorum. Herkese Selamlar  :a29:

Link to comment

Hoş geldin Oshiro abi tonari no kaibutsu kun benimde bu sezon en sevdiğim animedir ortak noktamız bu olsun :D Site daha yeni ama site içinde ki çevirmenlerve encoderlerin bazıları konusunda kallavi kişilerdir,çevirilerde ki har eksikleri konusunda hatasız kul olmaz diyelim :D çok nadir olur öyle hatalar bir daha çevirilerde zor rastlarsın har eksikliğine veya çevirilmemiş cümleye.Aramıza hoşgeldin.

Link to comment

Hoşbulduk arkadaşlar, yorumlarınız için teşekkürler, umarım bir gün canlı olarakta konuşuruz. Bir ara encoder alımı açılırsa ve benimde zamanım olursa aranızda yer alıp birlikte projelerde çalışmak isterim.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...