Jump to content
Hiccstrid

Genel Sohpet Modu: Sevdiğiniz indirmeli oyun ve web tabanlı oyun

Öne Çıkarılan Mesaj

eeeeeevvet yeni bir konu ile mirhabaa evet konudada sölemiştim en sevdiğiniz oyunlar ama indirmeli ve web tabanlı ben şöyle söyleyeyim indirmeli oyun :Rappelz Web tabanlı oyun: Ogame  sizin sevdiğiniz oyunları söylerseniz mutlu olurum  :a19: :a19: :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PC: World of Warcraft  zamanım olmadıgı icin oynayamıyorum ama bir kez pvp serverine girdim o geniş dünya bir başka ya

PS3:Naruto shippuuden ultimata ninja storm generations

One Piece Kaizoku Musou  özellikle beyazsakalla oynamak ayrıcalık ya elinin altınındaki gücü hissediyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnternetten Veri Tabanlı Olarak Ogame Oynuyorum.

Pc Üzerinde Dersen Tek Oynadığım Oyun Pes 2013 Ve Zevkli Bir Oyun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

web tabanlı şu an klanlar oynuorum eski adı klansavaşlarıydı belki hatırlayan olur

indirmeli derseniz çok oynadım metin2,cengizhan,counter strike 1.6,sudden attack vs. vs.

Sudden attack oyununu tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirmeli online değilde darksiders hastasıyız arkadaşlar sizde başlayın bence 4 serisi var ama daha 1. ve 2. si çıktı.

Web tabanlıda : pockie ninja 63 lwlim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirmeli online değilde darksiders "hastasıyız" arkadaşlar sizde başlayın bence 4 serisi var ama daha 1. ve 2. si çıktı.

Web tabanlıda : pockie ninja 63 lwlim

Siz kaç kişisiniz? :D :D :D

Online olarak Cabal Online , Vindictus EU , Rusty Hearts ve FPS online olarak da Blacklight Retribution , Crossfire EU , Point Blank. (Daha bir sürü oyun var da ben sadece en çok oynadıklarımı yazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski bir Ogame Gazisi olarak o günler güzeldi ama adamı karısından boşatır Ogame o kadar yani :D

ben eski halinde yani 2008 2009 da oynardım uzuuun zamandır ne haldedir bilmiyorum.

1-3-5 ve 15.ci evrenlerde oynamıştım.

MeHMeD HaN idi nickim belki hatırlayan vardır :D güzel günlerdi vesselam ya...

pc tabanlı forgotten sands starcraft 1 ve 2 warcraft 3 ve Frozen Throne. Tüm Age Of Empires serileri, Age of Mythology ve Titan'ı, Need for Speed serileri. Kısacası Strateji Oyunu manyağıyım :D Aksiyonda Prince of persia gibi yada need for speed gibi seviyorum. İlk Quake 2 ve 3 Local ve internet oyuncularındanımdır. Aynı şekilde Counter Strike ve Half life da öyle. bu sıralarda da Starcraft 2 nin 2ci packini bekliyorum. çıksa da indirip oynasam! ehehehee!

Bu arada Ogame! ne durumda? Evrenler nasıl oldu arayüz tamamen değişecek diyorlardı. acaba son durum nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pc indrme : Cabal Online / Sao / Diablo 2 lod / NFS - MW (eski sürümü)

Pc Emülatör: PCX2 + Disgaea2 / GT 4 / CVGS +FF tactic/ Digimon 3

Web Tabanlı :  Var ama söyleyemem.  :a39:

PS3 : Disgaea 3 / Disgaea 4 / GT 5/ FF XIII

Bu arada ganstrkill. Cabal da hangi serverdasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lineage 2 , aion en kalitelileridir mmorpg açısından .  ayrıca yeni çıkacak olan blade and soul  ve çıkmış ve paralı surumden parasız surume geçmiş olan Terayı da bir deneyin derim

Fps açısından ava guzeldir.

Strateji açısından Age of Empires 3, frozen throne her zaman iyidir.

blade and soulu bende biliyorum çok güzel bir oyun Türkiye'ye ne zaman geleceğiyle ilgili bir bilgin var mı acaba...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden ogame oynardım şuan kendi web sayfamda private ogame serverim var(fun amaçlı)

Bir çok web tabanlı oyunu oynamışımdır.Popmundo,ogame,ikariam,hatrick vs.

şuan web tabanlı sadece Kralliklar.com adresindeki oyunu oynamaktayım.

Pc indirmeli olarak:

Online olmayan neredeyse tüm oyunlara en azından söyle bir bakmak içinde olsa oynamışlığım vardır.

Online oyunlardan gençlik döneminde sro,metin2 bazen hala sro private serverlarda oynmaktayım aradada vindictus u oynuyorum.

Vede Dota2 oynuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lineage 2 , aion en kalitelileridir mmorpg açısından .  ayrıca yeni çıkacak olan blade and soul  ve çıkmış ve paralı surumden parasız surume geçmiş olan Terayı da bir deneyin derim

Fps açısından ava guzeldir.

Strateji açısından Age of Empires 3, frozen throne her zaman iyidir.

3 senedir bekliyok hala çıkacak Blade And Soul :D

arkadaşlar anime tavsiyesi istiyorsa paraya kıyıp Tera oynasınlar :D yoksa Blade yi beklesinler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Web tabanlı olarak :

Artix Yapımcılığın bütün oyunları oynadım ama favorim AQW .

İndirrmeli olarak :

PB, Sro, Knight, Rakion ( TR serverları ), S4 , Tales Of Pirates ( Özellikle Pvp Serverları ) bu oyunları oynuyorum hala ama favorim  Tales Of Pirates

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

web tabanlı darkorbit var indirmeli diyorsan allods çok karışık point blank çok sade tera onlinenin türkçesi yok guild warz the warz oyunları paralı sen en iyisi frum takıl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

web üzerinden okey onuyorum o da sayılırsa

konsolda god of warın tüm oyunlarını oynadım ve muhteşem oyunlar ama şu sıralar süreklü oynadığım uncharted3 oda gow assencions çıkana kadar oyalanmak için :D

pc de ise skyrimin tadı çok başka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben yeni bi oyun bulmustum adı World Of Tanks web tabanlı hala ogame 10 gezegen kontrol etmek :a11: :a11: çok zor :a6: :a6: :a6: :a6: :a6: :a6: :a6: :a6: :a6: :a6: :a3: :a3: :a3: :a3: :a3: :a3: :a3: :a3:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirmeli olarak LoL ve S4 League

Pc'de olansa NS-Gekitou Ninja Taisen ve OP-Grand Adventure

Web tabanlı ise Darkorbit ve Pockie Pirates ( 54 levelim ne zamandır bakmıyorum :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.