Jump to content
  • Reklam

mydonoz

Onii-chan dakedo Ai sae Areba Kankei nai yo ne

Öne Çıkarılan Mesaj

3113_oniichan.jpg

Resmi sitesine göre Suzuki Daisuke'nin light romanı "Onii-chan dakedo Ai sae Areba Kankei nai yo ne" animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Konu:

Ailesini kaybettikten sonra, Akito Himenokouji ve ikiz kız kardeşi Akiko farklı aileler tarafından evlat edinilmiştir. 6 yıl sonra ikizlerimiz yeniden aynı çatı altında yaşamaya başlamıştır.

Akiko uç derecede abi kompleksine sahiptir ve bunu gizlemektende çekinmemektedir. Hatta Akiko aynı çatı altındaki ilk gecelerini unutulmaz yapmak için abisini ikna etmeye çalışacak kadar ileri gider.Akito soğuk kanlı bir şekilde onu reddeder ve bunun için aralarındaki kanbağlarıda dahil olmak üzere pek çok neden sıralar. Ancak, Akiko aşkının her türlü engelin üstesinden gelecek kadar güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.

Bu sıralar bu tip kız kardeş modası iyice artı.Geçenlerde tanıtımını yaptığım Kono Naka Ni Hitori Imouto Ga Iru'deki kardeşte abisiyle evlenmeye niyetliydi.Gerçi başrolde alternatif kız çok umarım adına yaraşır bir şekilde bitmez.Yosuga no Sora gibi bir seyir izleyecek potansiyeli var gibi ama Akito kişilik olarak uzak bu yüzden hiç zannetmiyorum. Oni-chan no koto gibi olabilir büyük ihtimal.Ama benim isteğim Oreno imouta gibi olması olurdu.Bakalım çıkınca görmek nasip olur.

Resmi Sitesi:

OniAi anime official website

OniAi novel official website

Kaynak:

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

AMT fansundan alınıtıdr

bi fansub sitesi çevirme kararı almıstı ama 1.bölünden sonra guncel gelmedi daha sanırım bıraktılar çevirmeyi düşünen çevirmen arkadaş olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk bölümü izledim ensest olduğunu sanmıyorum kardeşinden baska bi kaç kız daha var olay tamamen komediye vurmus istersen ilk bölümüne bak dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onlarda normal bir durum galiba bu :D Her animede bunlara örnek var Sao gibi dev bir projede bile var yani :D

Sonucta suguha kiritonun kuzeni ama kardes gibi büyümüsler ufaklıktak beri :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet bu konuda çok tuhaf adamlar... biz akraba evliliği deriz mesela türkiyede hala kızı amca oğlu hesabına ama bunlarda öz kardeşler arası ilişki almış başını yürümüş yaa...

bu caponlarda gizliden bi sapıklık var sanırım... :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kötü degil aslında dedigin gibi ancak bu seri yerine cevirilebilicek cok daha iyi seriler var :D Ayrıca bu seriyi cevirmeye calısan 2 fansun var ama ceviremiyorlar bi türlü 2 ayda 1 bölüm anca veriyorlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kötü degil aslında dedigin gibi ancak bu seri yerine cevirilebilicek cok daha iyi seriler var :D Ayrıca bu seriyi cevirmeye calısan 2 fansun var ama ceviremiyorlar bi türlü 2 ayda 1 bölüm anca veriyorlar :D

hahah harbi mi :D :D  :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 Bölüm çıkardılar ben çevirmeyi düşünüyorum. Çevirirsem burda paylaşıma izin varmı ? :P

Çevirmen olmak istiyorsan çevirmen başvurusu yapabilirsin. Ayrı takılacağım diyorsan "DİĞER ANİME FANSUB & MANGA ÇALIŞMALARI" bölümünde çevirini paylaşabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 Bölüm çıkardılar ben çevirmeyi düşünüyorum. Çevirirsem burda paylaşıma izin varmı ? :P

Çevirmen olmak istiyorsan çevirmen başvurusu yapabilirsin. Ayrı takılacağım diyorsan "DİĞER ANİME FANSUB & MANGA ÇALIŞMALARI" bölümünde çevirini paylaşabilirsin.

Düşünüyorum ya şuanda kesin bişey söyliyemem :P Bilgilendirme için Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla çevirirseniz gerçekten çok iyi olur sevdim ben bu animeyi komik çünkü şimdiden teşekkür ederim  ;) ;)  :a19: :a19: :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mertten yine güzel bir teklif geldi :D Sen sadece cevir gerisini ben hallederim diyor daha ne desin :) Düsünüyorsan bence cok cazip bir teklif yani degerlendir derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mert bana da reddedemeyeceğim bir teklif yapmıştı zamanında. :D :D

Burak da aramiza ayni boyle bir teklifle katildi iyi ki katilmis kendisi en degerli cevirmenlerimizdendir :)

katılıyorum özellikle imla kullanısı cok hosuma gidiyor :D bende agız alıskanlıgı olarak asırı derecede var özellikle kibar ve düzgün konusurum ancak klavyeye yansıtamıyorum bir türlü :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.