Jump to content
  • Reklam

kaptanoguz

Chibi vampire karin istegi

Öne Çıkarılan Mesaj

iyi günler bu animeyi uzun zmandır bekliyordum bi cevirmen 7 bölüm çevirdi ve en haycanlı bölümlerde bıraktı 7.bölümden itibaren bu anımeyi çevirirseniz sizlere çok teşekkür ederim başarılı bir anime çeviri sitesi oldugunu sword art online yi izlerken ögrendim bir şansımı deneyip sizlere istegimi belirttim işallah yardımcı olursunuz

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

animenin detayı bu sitede.

ilginize teşekkur eder iyi günler dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Şu anda elimizdeki seriler bitene kadar anime almamız mümkün değil,

bunun için çevirmenlerimizden birinin kendi isteğiyle almasına bağlı bir durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani suan dolusunuz tamam canım sorun degil sadece müsayit oldugunuzda çevirirseniz teşekkür ederim hiç izlememektense biraz geç izleriz yapacak birsey yok iyi günler iyi çalışmalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anisekai Fansub da her animenin her an çevrilme ihtimali her zaman var. Bu animeyi incelemeye aldım. Uygun şartlar oluşursa çevrilebilir. Çevirmen arkadaşlara sorarım.

Fakat şunuda belirtmeliyimki tercihlerimiz çoğunlukla yeni çıkan animeler üzerinde oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladım ama teşekkür ederim işallah arkadaşlarımızdan biri beyenirde çevirir.

Yeni vampir animeside cıkmıyoki geçen burdan shiki diye bi anime buldum vampir animesi süperdi ah ah japon aklı fikri bilim kurguda cok nadir vampir animesi yapıyolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Blood Lad çıkacaktı oda güme gitti haklısın çok vampir türü seri çıkmıyor.

Çeviren biri çıkar inşallah ne diyem :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani mesela bi holy knight vardı 2 bölüm ova diye devam etse hastası kalırdım 2 bölüm dewamı yok valla ne yapsak vampir animemi çevirsek ne yapsak

İzlemediysen Vampire Kinght 'ı İzle ve onun 2 sezonu Vampire Knight Guilty var 2 sezon zaten o anime 2008 yapımı tammalandı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sagol kardesim izledim izlemedigim vampir animesi yoktur hatta izlediklerim sunlar

Black Blood Brothers  Hellsing  Hellsing Ultimate  Trinity Blood  Vampire Knight  Vampire Knight Guilty shiki Rosario to vampire Rosario to vampire cuppu2 holy knight bunlar bide chibi vampire karin var oda eger çevirmen arkadaşlar beyenirse birde onu izlicem başkada gördügün bildigim vampir animesi yok güzel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Blood Lad çıkacaktı oda güme gitti haklısın çok vampir türü seri çıkmıyor.

Çeviren biri çıkar inşallah ne diyem :)

Evet var şu anda elinde bir kaç proje olan ve vampir animeleri ni seven batuhaNN^^[/color] nickli çevirmen arkadaşımızın hoşuna gitmiş tabi bizim fansub çeviri grubuna ait bir proje olacağından başlaması durumunda 1. Bölümden itibaren başlaması gerekecek o yüzden henüz net bir cevap veremiyor ama çevirmek istiyor.

diye cevap aldım işallah olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.