Jump to content
  • Reklam

dark_572

Overdrive çeviri istek lütfen :D

Öne Çıkarılan Mesaj

Overdrive

g5sz6.jpg

konu

Tour de France, dünyanın en büyük bisiklet yarışıdır. Şimdi, yeni bir başarı, Tour de France'nin tarihine kaydedilmek üzeredir. Shinozaki Mikoto adındaki Japon genç, bu yarışta en iyi yarışçı olacaktır.

Shinozaki Mikoto'nun yaşamı gerçekten rutin olan bir öğrencidir. Tüm yaşamı, evden okula okuldan eve gitmektir ve hiçbir şey hâlâ değişmemiştir. Ta ki...

Shinozaki Mikoto'nun gizli aşkı, Fukazawa "Niçin bizim bisiklet kulübümüze katılmıyorsun?" der.

Maalesef ki, Shinozaki bir lise öğrencisi olmasına rağmen bisiklet sürmesini bilmiyordur. Bisiklet kulübü hakkında bir fikri olmamasına rağmen ciddiyetle pratik yapar. Pedalları çevirirken 15 yıldır içinde tutuşan tutkunun açığa çıktığını fark eder.

"Bisiklet sürmeye kendimi adamak istiyorum."

Deneyimleri ile birlikte arkadaşlarını ve rakiplerini geçer ve en iyi yarışçı olmaya doğru pedallarını çevirmeye devam eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

söylediğin animenin ingilizce versiyonu yok.

olanı da videoya gömülü (hardsub) ve ingilizce'sinin uydurma olduğunu söylüyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rusya altyazısı tek var bunun ben izledim çevirisi biraz zorlar zamanlama hatası baya bi vardı ben düzeltmiştim ama sanırsam sildim biraz bakayım belleklere buraya yazarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

söylediğin animenin ingilizce versiyonu yok.

olanı da videoya gömülü (hardsub) ve ingilizce'sinin uydurma olduğunu söylüyorlar.

ben raw olanını bulmuştum altyazı gömülü değil tam indiriyordum :D hani bir ara upload siteleri kapandı ya  indiremedim :D

rusya altyazısı tek var bunun ben izledim çevirisi biraz zorlar zamanlama hatası baya bi vardı ben düzeltmiştim ama sanırsam sildim biraz bakayım belleklere buraya yazarım

merakla beklemekteyim şimdiden teşekkürler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevirirseniz çok güzel olur şahsen bu animeyi ben yaklaşık bir yıldır ara zamanlarda arıyorum ama hiç bir yerde çevrilmiş bulamadım varsa da kapalı sitelerin ölü linkleri, çevirirseniz çok sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.