Jump to content
Saprofit

Bleach'te açıklanmayanlar malzeme bolluğu! (SPOiLER ! ! !)

Öne Çıkarılan Mesaj

Mesela herkesin Ban-Kai'lerini görmedik, ya da Ishin Kurosaki aslında kim, sol kolunda neden bir kaptan cüppesi var? Ben en güçlü ikinci kaptanın Unohana Retsu olduğunu düşünüyorum çünkü en eski ikinci kaptan, Genryusai Yamamoto'dan sonra en güçlü shinigami olduğuna inanıyorum. Shihouin Yoruichi yüz yıl önce kaptandı bir tek o zaman görebildik kılıcını o da Shi-Kai'de bile değildi. Bana göre geçtim serinin devamını sadece geçmişi anlatsa merak edilenleri açıklasa bir sezon eder, mangakamız Tite Kubo neyin peşinde anlamış değilim...

:a53:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok iddialı bir başlık yapmışım, okuyanları hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim,

:a5: şöyle bir bakınca sadece düşüncelerimi yazdım herhangi bir kaynağa dayanarak bir şey paylaşmadım, ayrıca "mesela" diye başlayan cümle kurmuşum fakat yine de yorumlarınızı bekliyorum, inanıyorum ki sizin de buna benzer fikirleriniz vardır...  :a8:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir türlü bir fırsat bulup bleach i izleyemedim aynı naruto ve one piece ve fairy tale i izleyemediğim gibi :(

ilk fırsatta kasıp hepiciğini izlicem! sonra görüşürüz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu konuda benim en çok merak ettiğim kişi zarakinin yanindaki pembe kafalı ufaklık :D:D onuda hiç sahnede dövüşürken görmedik :D

hep onu merak etmişimdir ne iş bu diye :D yachiro ydu sanırım adı :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach final olduda daha devam ettirmezlermi eğer devam ettirirlerse o sırlar ortaya çıkar

Muhtemelen anime olarak devam edabilir çünkü naruto shippuden diye devam etmişti. Ayrıca manga devam ediyor bir süre sonra bleach de 2. seri çıkarabilirler belki ben öyle umuyorum. Bir çok anime yada manga böyle sırlarla tutulyor zaten bu sayede ilgiyi dinç tutabiliyorlar.Vesselam.  :40:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bleach'in mangakası sanırım geçen sene tv'de iş yapmak istemediğini söylemişti anime devam etmez ama manga devam edecek diyorlardı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesela herkesin Ban-Kai'lerini görmedik, ya da Ishin Kurosaki aslında kim, sol kolunda neden bir kaptan cüppesi var? Ben en güçlü ikinci kaptanın Unohana Retsu olduğunu düşünüyorum çünkü en eski ikinci kaptan, Genryusai Yamamoto'dan sonra en güçlü shinigami olduğuna inanıyorum. Shihouin Yoruichi yüz yıl önce kaptandı bir tek o zaman görebildik kılıcını o da Shi-Kai'de bile değildi. Bana göre geçtim serinin devamını sadece geçmişi anlatsa merak edilenleri açıklasa bir sezon eder, mangakamız Tite Kubo neyin peşinde anlamış değilim...

:a53:

şimdi bildiklerimi cevaplayayım( animede spoiler olabilir mangadan bi çok şey açıklandı çunkü)

1 ıssın kurosaki  aslında önceden kaptandı dünyaya bi görev için gelip ıchigonun annesini kurtarmak adına shinigami güçlerinden vazgeçti

2 Unohana Retsu hakkında doğru düşünüyorsun çünkü o zaraki den önce ilk o ünvanı alan kişi hatta manga okursan zaraki bile ondan korku duyuyor

3 Shihouin Yoruichi nin kılıcını kullanmasına gerek yok çunkü hızı ve bildiği dövüş teknikleri ona yeterde artar bile

manga son arca girmiş bulunuyor yani manga bittikten sonra büyük ihtimalle animeyi devam ettirirler çünkü dedğin gibi animede birçok açıklanmamış şeyi mangada açıklığa kavuşturuyorlar

umarım kafandaki soru işaretlerini birazda olsam silebilmişimdir :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 sene önce yazmış arkadaş saten çoktan bulmuştur cevapları da neler neler bekliyor insan şimdi

Zarakinin ban-kaisi nasıl ?(Ban-kai açtı da göremedik bir.)

zangetsu=Juna bach nasıl oluyor ?

İshhida kimin nesi ?(serinin en başından beri varda) sadece bir yem mi yok sa gerçekten çok mü güçlü ? )

Bankai nasıl çalınıyor?(nasıl kurtarılır bir yöntem bulundu ama nasıl çalınıyor işte o mühür nedir ?)

bakacağız haftalık bekliyoruz bu soruların cevaplarını bulamıza daha çok var ama göreceğiz ne olacak bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach final olduda daha devam ettirmezlermi eğer devam ettirirlerse o sırlar ortaya çıkar

Muhtemelen anime olarak devam edabilir çünkü naruto shippuden diye devam etmişti. Ayrıca manga devam ediyor bir süre sonra bleach de 2. seri çıkarabilirler belki ben öyle umuyorum. Bir çok anime yada manga böyle sırlarla tutulyor zaten bu sayede ilgiyi dinç tutabiliyorlar.Vesselam.  :40:

naruto gibi devam edeceklerine dair birşey de demediler

insanın kafasını karıştırıyorlar  bu şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Masakazu Morita: (Ichigo’nun Seiyuusu):Yedi buçuk yılı aşkın bir süredir Bleach’i izleyen herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten hatırladığım çok fazla şey var ama şu an bunları kelimelere dökmeme imkan yok. Umarım yeniden karşılaşırız. Kurosaki Ichigo olarak elbette.

Kaya Matsutani (Matsumoto’nun Seiyuusu): Bleach’i seven ve destekleyen herkese teşekkürler. Rangiku’nun sesi olmaktan dolayı çok mutluyum. Baştan sona bir mucizeydi adeta. Yeniden buluşacağımız günü iple çekiyorum. Bleach’i desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmeyin.

bunlara okuyunca sanki devam edeceklermiş gibi geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

ahh ahh keşke animeside mangası gibi devam etseydi iyidi :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.