Jump to content
kaos_91

meraba

Öne Çıkarılan Mesaj

slm arkadaşlar aslında aranıza yeni katılsam da uzaktan takip ediyordum  saçmalamış olabilirim ama zaman önemli bir hazine diye bilirim. Favorilerim sailor moon, Şeker Kız Candy, sevimli hırsız kamikaze kaitou jeanne ve Hayao Miyazaki hayran kitlesindeyim vsvs... onlarla büyüdüm ben kendimden bahsedersem

 

21 yaşında bir kızım  :a64: arkadaşlarımın tabiriyle orjinal bir insanım " totoro" lakabım  Dört yılık bir lise geçmişim var aslen grafik ve fotoğraf çıkışlı olmakla beraber üniversite hayatıma Güzel sanatlar Fakültesi de Resim Bölümü 4. sınıf bireyiyim hocalarımın tabiri ile sanatçı aday adayı oluyorum  ... Hayallarim var her insan gibi ama en çok animasyon bölümünü okumak isterdim. Gerçi ona yakın bir bölüm okuyorum ama o kadar heves kalmadı diyebilirim ney see

kendimi özetlemek istersem 

 

Kendi sınırları içinde sınırsızlığını yaşayan, kendi halinde kimseye ihtiyacı olmayan, Düşünen ve bundan kurtulamayan, nedenleri niçinleriyle sorgulayan ve sonuçlara odaklanan biriyim..  :a64:

 

Ben sessiz insanları severim bir o kadar da geveze ...kararlı olsun isterim karşımdaki ...sert olsun ...şapur şupur konuşmasın...dengesiz olsun...kurallar olmasın...sınırsız olsun...bir matraxion terimi ile şöyle demek gerekir suda eriyen aspirin kadar hoşurtulu ve kabarcıklı olsun...farklı kimlikleri olsunnn...karşısındakini yorsun...saçma sapan olsun ama mantıklı konuşsun...zeki olsun ama salakça davransın... "Bir nevi BEN olsun"  :a19:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz. karakter tahlili konusunda epey renkli şeyler ifade etmişsiniz, bir nevi diyalektik bir insan modeli aramaktasınız. zıtlıkları barındıran bir format var yanlış anlamadı isem. neyse iyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz. Ben de Burak, sitede çevirmenim. Umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz. :)

 

Şeker kız Candy'i ben de ilgiyle takip ederdim küçükken. :D

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin iyi forumlar aradığın herşeyi bulman dileğiyle

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin.Umarım sitede iyi vakit geçirirsin.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz ^^ İyi zaman geçirirsiniz umarım ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O dediğin kişi benim :a8: hoş geldin aramıza iyi vakit geçireceğini umuyorum =)

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zeki olsun ama salakça davransın...

Sadece şu cümleye dayanarak diyebilirim ki beni çok seviceksin abla  :a39:

Hoş geldin  :a64:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×