Jump to content
  • Reklam

YotsubaTO!

Slogan "Ben Yenilmezim" (Onimaru Miki)

Öne Çıkarılan Mesaj

Anime ve manga camiasında yeni değilim ama buradaki mod olarak yakın zamanda çalışabilecek kişi olarak yeniyim. Amacım yardım ederek aynı zamanda paylaşımlarda bulunmak. Mümkün olduğunca...

Dostça Kalın  :a64:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

aramıza hoş geldin bende Cenk 

bende yaklaşık 1 yıldır burada moderatörlük , çevirmenlik yapıyorum

sıkıntılı olduğun bir durumda bana sorabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos geldin Bende Onur :) Umarım Forumda Aradığını Bulabilirsin.

Normal Bir Üyeyim Ancak Yardım Edebilicegim Bir Sey Olursa Lütfen Cekinmeden Mesaj At :) İnsanlara Yardım Etmek Eglenceli Oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese çok teşekkürler. Adımı forumlarda söylemeyi sevmediğim için söylememiştim ama neyse. Msn'sini eklediğim kişilerce bilinmesi daha iyi olur diye düşündüm ancak bu sitenin üyelerinde bir çekim gücü, enerji var yaaa artık hayırlısı. Böyle karşılanmak da bir başka insanın içini ısıtabiliyormuş. Hehehhe  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.