Jump to content
Deat H Note.

Heroic Age (26/26) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

gz2g3.png

HEROIC AGE

Çeviriler için Simonxx'e teşekkürler.

Çevirmen: Simonxx

Düzenleme & Encode: Necropol

Karaoke: Necropol

Tür: Mecha, Macera, Bilim Kurgu

Tv Anime

Yönetmen: Toshimasa SUZUKİ

Stüdyo: XEBEC

Kanal: Tv Tokyo, Starchild Records

Gösterim: 1 Nisan 2007- 30 Eylül 2007

Bölüm sayısı: 26

KONU

İleri bir yaşamdan sonra Altın Irk olarak bilinen ırk diğer evrenleri araştırmak için, içinde bulunduğu evreni terk etmiştir. Demir Irk olarak da bilinen insan ırkı ise yok olma ile karşı karşıyadır.Altın Irk ayrıldığından beri, Gümüş Irk evrende hakimiyet sürdürmektedir. Demir Irkın genç prensesi, Dianeira'da ailesinin ve insanlığın tarihini kurtarmak için Altın Irk'ın evrenden ayrılmadan önce büyütüp baktığı çocuğu aramaktadır. Oron adlı terk edilmiş gezegene vardıklarında, Bronz Irk tarafından saldırıya uğrarlar fakat o gezegende bulunan Age adlı çocuk onların çözümü olacaktır.

1 - 26 Arası Klasör Linki

:wua:  

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu animenin çevirisi yapılmıştı, sanırım Fansub halinde yayınlıyorsunuz arşivimde olan güzel bir anime izlemeyenlere tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bildigim kadarıyla cevirisi hazır tüm bölümlerin Encode ve düzenleme yapıp upload edilicek sanırım bir kac güne tamamlanır seri :D tamamlanınca toplu indireyim.

Bu arada ablam tavsiye ettiyse izlerim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu seri aslında; ilk düzenleme, ilk karaoke ve ilk encode deneyimim, bundan önceki çöpe giden bir kaç bölümcük için burdan Mert'e itina ile teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim  :D

Şu da bir gerçek ki karaokecilerin şimdi ne hissettiklerini daha iyi anlıyorum ve ben animelerin op ve endinglerine pek dikkat etmeyen biri olaraktan artık bütün animelerin bu zavazingolarını izleyeceğimden emin olabilirsiniz....

Yanlışlarım elbet vardır benim gözümden yada dikkatimden kaçan sorunları söylerseniz bir daha ki bölümlerde onları düzelteceğime emin olabilirsiniz, ilk 10 bölüm için yapacak pek bir şey yok deyip hemen yağ gibi de itina ile üste çıkarım hiç affetmem bu kısa dinlenme anımda ne kadar bölüm daha aradan çıkarırım bilemem ama en kısa sürede encode'leyip bu seriyi de fansub'lular kervanına katmayı düşünüyorum, bu seriyi çeviren arkadaşa çok teşekkür ediyorum kendisi ile konuşamadım elimde isminden başka her hangi bir bilgi maalesef yok bende her bölümde o arkadaşın ismini eklemeyi ihmal etmedim umarım kendisi de bu bencil işimi anlayışla karşılar...

Vay be destan yazmışım resmen şimdilik benden bu kadar oh be bitirebildim sonunda  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

üstaaaadlaaaarrrr

la biraader madem fansublıcaktınız neden bana alt yazılı halini indirttiniz 26 bölüm :(  :'(

kotam 100gb iş yerinde ama olsun boş yere doldu şimdi :( ühühüühhüüü

niise gesilen barnah acımaa mış gesip eskilerini de fansubları indircez gaaari... sağlıceeğnen kalın a!

D.N. : beni köyümün yaaaağmurlarında yıkasınnlaar yıkaasınlaaar modundayım bugün neşem yerinde şimdilik :P :D

D.N. 2 : Devamı ne zaman gelir? ilk 10 tamam geri kalan 16? :D heyecanla bekliyorum! :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine emeğine sağlık Arkadaş,

Fansub lı yeni bölümler için teşekkür ederim!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.