Jump to content

Selamlar


Hawkon

Recommended Posts

Selamlar herkese bu sitenin çoğu beni tanıyor zaten ama amacım post kasmak olduğu için bu konuyu açtım (çok açık sözlüyümdür).Ama tanımayanlarda olabilir onlarla tanışmak için adım Ekin 11yaşımdan beri anime izliyorum 5 yıllık animciyimdir ve arşivciyimdir -övünmek gibi olmasın 1,3tblik arşivim var- post kasmak konusunda çok başarılıyımdır 1850 post kasmıştım site hacklendi (hala acısı tazedir).Olsun ben yine kasarım önemli değil.Tüm siteye merhaba ve çevirmenlerimize iyi çeviriler Reşat abimizede beni banlamasını diliyor ve noktayı koyuyorum.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...