Jump to content
  • Reklam

TokioTower

En çok güldüğünüz anime

Öne Çıkarılan Mesaj

Ben DxD yi 1 günde izledim ovayıda izleyince 2 hafta her asil veya canavar kelimesini duyunca gülme krizine girdim. Zaten çok uzun gülen biriyim üzerine buda gelice arkadaşlar deli muhameli yaptı :a39: :a39: :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

infinite stratos ichika tam komediydi.

ve tabiki vazgeçilmez efsanevi karakter  Monkey D Luffy    adamın tipi komik bir kere hareketlerine bakmadan

Ben op izlemdeim ama luffyi çok severim saf salak ama yeri geldiğinde acayip oluyo özellikle şapkasına bişi olunca :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

infinite stratos ichika tam komediydi.

ve tabiki vazgeçilmez efsanevi karakter  Monkey D Luffy    adamın tipi komik bir kere hareketlerine bakmadan

Ben op izlemdeim ama luffyi çok severim saf salak ama yeri geldiğinde acayip oluyo özellikle şapkasına bişi olunca :a39: :a39:

luffy kraldır ya  ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hajime No İppo

Great Teacher Onizuka

The World God Only Knows

Golden Boy

Hanada Shounen Shi

One Outs[(Neresine güldün derseniz akıl oyunlarına acayip güldüm:) ana karekter(Toua Tokuchi) çok güldürdü sağolasın :) )]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baka to Test to Shoukanjuu

School Rumble

Gintama

Working!! 

Vee tabiki One Piece'den luffy. Ne kadar anime izlesemde luffy nin üzerine adam tanımam, mükemmel bir karakter  ;D

luffy.jpg

hdgj9.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle gintama ciddi ciddi gülme krizine girdiğimi bilirim gülmek isteyen kaçırmasın ama uzun bir seri ben uzun serilere gelemiyorum diyorsanız Baka to Test to Shoukanjuu de gerçekten de güzel serilerden biridir ondada bayğı bir güldüğümü hatırlarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Gintama diyebilirim.Güncele yaklaştıkça geriye dönüp tekrar tekrar seyrediyorum.

Gin-san,Shinpachi ve Kagura-chan götürüyorlar...Ahh tabi Zura'mızı ve Shinsengumi tayfasını da unutmayalım...

Danshi koukousei no nichijou da eğlenceliydi bu arada...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Danshi koukousei no nichijou yada çok güzel diyorlar daha izlemedim açıkçası ona sıra gelmedi daha :D ama gerçekten güzel diyorsanız listemde bir kaç sıra üste taşıyabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.