Jump to content
  • Reklam

Myura

AMV - The Stand

Öne Çıkarılan Mesaj

Selamlar millet! 2-3 Gündür bu AMV ile uğraşiyordum yeteri kadar iyi olmadı sanırım hele başlangıcı T_T Nedense yaptığım çoğu çalişmayı beğenmiyorum zaten, utangaclıkdan olsa gerek u.u

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Animeler: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Ben-To

Code:breaker

Hunter X Hunter (2011)

Tales Of Symphonia

Sengoku Basara: The Last Party

Sword Art Online

K Project

Şarkı: Monty Are I - The Stand

Program: Sony Vegas , Adobe After Effects

Kategori: Action

İyi seyirler, görüşmek üzereeee~  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence gayet basarılı bir calısma cıkartmıssın eline saglık. Tesekkür ederim.

Ayrıca her insanın diyemesem bile bir cok insanın kendi yaptıgı yada yapabildigi bir sey kendisine pek etkileyici yada güzel gelmez :)

En basit örnegi konumuzla alakası olmasada bir zamanlar Counter Strike oynarken "Head Shot" adı verilen rakibini kafadan vurdugun olay bana cok ufak bir sey geliyordu cünki vurdugum adamların %95 i kafadandı :D

Sende bunu devamlı yapabildigini icin ve sana göre kolay oldugu icin pek güzel gelmeyebilir :) Ancak emek emektir güzel bile olmasa endisen olmasın utanılıcak yada cekinicek bir durum yok yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ellerine sağlık çok güzel olmuş kurapika ve date masamuneyi kullanman çok güzeldi bide code geass lı amv isteği yapmıştım ona noldu kolay gelsin  ;D

Bu şarkıya malesef onu uyduramadım umarım gelecek sefere, teşekkürler :3

Ayrıca her insanın diyemesem bile bir cok insanın kendi yaptıgı yada yapabildigi bir sey kendisine pek etkileyici yada güzel gelmez :)

En basit örnegi konumuzla alakası olmasada bir zamanlar Counter Strike oynarken "Head Shot" adı verilen rakibini kafadan vurdugun olay bana cok ufak bir sey geliyordu cünki vurdugum adamların %95 i kafadandı :D

Sende bunu devamlı yapabildigini icin ve sana göre kolay oldugu icin pek güzel gelmeyebilir :) Ancak emek emektir güzel bile olmasa endisen olmasın utanılıcak yada cekinicek bir durum yok yani.

Oha çok iyi açıklamışsın, anlattıklarının hepsi doğru diye bilirim hep "burası kötü oldu sil sil sil sil" diyip yarım bıraktığım çalışmalarım var odsfjsfjsfsf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne yani counter da iyiyim mi diyosun ;D ;D  :a39: :a39: :a39: bilgisayarımı yaptırayim belki bir gün kapışırız  :a46: :a46: :a46:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabiki de! Memmuniyetle bi kaç ders videosu araştırırsan sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten çoğu efektler felan ortak noktada toplanıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Murat bence Mert veya admınlerle falan konus belki senı Anisekai AMV cisi falan yaparlar harikasın devamını bekliyorum  ;) ;) :a50: :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yamon ben o oyunu bırakalı cok oldu 5 yıl oluyor asagı yukarı :D Ayrıca son 2-3 yıldır oyun oynamıyorum yinede teklfini icin tesekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.