Jump to content
  • Reklam

mustafak90

Medaka Box Abnormal

Öne Çıkarılan Mesaj

Medaka Box Abnormal'inde Çevirisini Yapabilirmisiniz ? 1. sezonunu izlemiştim ve bunu da izlemek istiyorum ve bir cok arkadaşımızında zevkle izleyeceğine eminim. :a64:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezonun ingilizcesi ve japoncası tamamlandı Ayrıca bir baska fansubta cevirisi mevcut suan 8. bölüme kadar cevirildi kalan 2 bölümüde cevirirler herhalde bi ara :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 aydır bekliyorum o bölümler yok birde arşivime eklemek istiyorum o sitede sanırım sadece izleme seçeneği var. yinede bilgin için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 aydır bekliyorum o bölümler yok birde arşivime eklemek istiyorum o sitede sanırım sadece izleme seçeneği var. yinede bilgin için teşekkür ederim

Yapıcak bir sey yok tamamlarlar yakında indirme linkleride var ya :) Ben 1. sezonunu izlemistim 2. sezonuna baslamadım daha :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mükemmel lafı bile yanında ezik gibi kalan süper kız Medaka'nın animesine dayanabilen birileri varmış.

Oldukça ilginç  :a11:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu tarz olan ve kısa olan serileri tek tek izlemek sıkıcı oluyor bir anda 5-6 bölüm izleyince iyi olur :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Fansubu başlanmış bir animeyi üstelik çevirilmiş bir animeyi yapan fansub Askıya alsa dahi, alma şansımız yok.

Zaten birkere başlanmış elbet sonu gelir.

Sabreden dermiş murâdına ermiş ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fansubu başlanmış bir animeyi üstelik çevirilmiş bir animeyi yapan fansub Askıya alsa dahi, alma şansımız yok.

illaki :) Acelesi yok izlenicek o kadar anime var zaten yavas yavas bitirirler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki normal fansub grupları için geçerli olabilir fakat çeviren grup daha öncede başlayıp yarım bıraktığı serilere pek el atma niyetinde değil gibi keşke çeviremeyecekleri serilere el atmasalar belki başkaları çevirir o zaman (örnek:kingdom 10. bölümde bıraktılar şu an 30. bölümde)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Çevirilmeyeceğine dâir bir bilgi verilirse anime değerlendirmeye alınır, çevirip çevirmemek, çevirmenlerimize kalır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki normal fansub grupları için geçerli olabilir fakat çeviren grup daha öncede başlayıp yarım bıraktığı serilere pek el atma niyetinde değil gibi keşke çeviremeyecekleri serilere el atmasalar belki başkaları çevirir o zaman (örnek:kingdom 10. bölümde bıraktılar şu an 30. bölümde)

Cevirmeni kim tanımıyorum yani nick olarak biliyorum sadece to love ru darkness i de ceviriyor genelde 2-3 bölüm biriktirip veriyordu onuda tamamlar bence ama kim bilir ne zaman :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cevirmeni kim tanımıyorum yani nick olarak biliyorum sadece to love ru darkness i de ceviriyor genelde 2-3 bölüm biriktirip veriyordu onuda tamamlar bence ama kim bilir ne zaman :)

Medaka Box Abnormal i bitirirler herhalde 4 bölüm kalmış 3 te 2 si bitmiş :D Çevirmeninin herhalde işleri falan varmış bir sıra el atabilir atmazsada başka bir fansub el attarsa 8-10 ay geçsede tamamlarlar hemen :D (Örnek: Dog days) Kingdom'un çevirmeni 5 ay önce bıraktı seriyi 9. bölümde okul sebebiyle başkası 1-2 ay sonra seriyi devraldı o da 1 bölüm çevirip bıraktı. 3-4 aydır seriye el atanda çıkmadı. Bir kişi sadece lafta divxplanette çeviriyi yapacağını iddaa etti. 4 günde 600-700 satırlık çevirinin %90'ına geldiğini iddaa edip 1,5 ay ev ile ilgili işleri var diyip oyalayıp ardından istek az diyip kendini naza çekti :D İlk çevirisinden zaten bu kadar naz yapan insan ilginç geldi. Fansub gruplarının birinde çeviri yapmaya kalkışsa herhalde yılda bir bölüm anca çevirebilecek :D

Not: İki serininde çevirmenini çeviren grubun sayfasından görüntüleyebilirsin. Farklı bir gruba ait çevirmen ismini burada yazmak istemedim. Ayrıca yazdığın serinin çevirmeni farklı bir kişi iki seri ilede ilgili değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar cevirmeni ile iletisim kurdum. Suan icin işleri varmış sanırım.

Ve Önceliği To Love-ru Darkness e vermis onun bir tek final bölümü kalmıs onu tamamlayınca Medakaya gecicekmis tahminen 1 ayda tamamlanır herhalde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bilgilendirmek istedim bugün Medaka Box Abnormal i ceviren fansubun sitesine girdim.

To love-ru darknessi tamamlamıslar ve medakanında 9. bölümü vermisler sanırım simdide onu tamamlıcaklar to love-ru yu cevirdikleri gibi devam ederlerse 1 haftada en fazla 10 günde biter zaten 3 bölümü kaldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen doğru çevirmenin işleri vardı ondan aksamıştı birde to loveruyu çeviren çevirmiyor medakayı ama bu bölümde ve 10ve 11.bölümde savaşlar felan oluyor ama 12.bölümde hiç birşey olmuyor sadece 3.sezona dair yada briyle dair bilgi veriliyor okadar ama güzel bölümler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ooo Çok iyi tamamlansın hemen 2 sezonuda indirip izleyek :D

Saolasın Onurcum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ooo Çok iyi tamamlansın hemen 2 sezonuda indirip izleyek :D

Saolasın Onurcum...

Rica ederim abi gelisme olursa yine bilgilendiririm. Suanlık 9. bölümü verilmis sadece zaten tüm geri kalan serileri sıradan tamamlıyorlar 1 hafta icerisinde biter diyorum 3 bölüm alt tarafı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.