Jump to content
  • Reklam

cagarov

Blush-Dc [EcchiTurk]

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba arkadaşlar,

Giriş yapmayı bi' heves beklediğimiz 2013'ün ilk günlerinde sizinle karşı karşıyayız. 2013'e nasıl girerseniz o şekilde devam eder düşüncesini çoğunuzun benimsediğini biliyoruz; fakat biz bu algıyı tamamen yıkmak için buradayız.

Eminim ki bir çoğunuz ecchi manga okuyarak yeni yıla girmemiştir; ancak yeni yıl sizin, bomba gibi bir grupla karşılaşmanıza olanak sağladı. İlerleyeceğimiz bu yola çok iddialı bir şekilde başladık.Bir aksilik olmazsa sonunu da getireceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan ilk serimiz olan Blush-DC' yi sizlerin beğenisine sunuyorum. Okurken keyif almanız dileğiyle...

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler cagarov :D ecchi manga okumayalı epeeeeeeeyyy olduydu :D :P

bir deneyeyim bakayım :P Ellerine emeğine sağlık! Teşekkürler!

D.N. : Yaw ben bunu ecchi diye indirdim de hiç ecchi ye benzemiyor bu :P neredeyse hentai. hani neredeyse diyorum çünkü diğer bölümleri bilmiyorum... O kadar yaani... ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler cagarov :D ecchi manga okumayalı epeeeeeeeyyy olduydu :D :P

bir deneyeyim bakayım :P Ellerine emeğine sağlık! Teşekkürler!

Mehmet amca yengeye yakalanmada :D Bende göz atayım bi ya ecchi severim :P

Paylasım icin tesekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu Okuyan Ecchi severler daha ecchi animede izlemez mangada okumaz :D Çevrilmese daha iyi olur :D okuyan pek çıkmaz bunu

Ecchi'yi sevmesem de emek verilmiş. Çevrilmese daha iyi olur demek yanlış olur. Ne deyim, emeğinize sağlık. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu Okuyan Ecchi severler daha ecchi animede izlemez mangada okumaz :D Çevrilmese daha iyi olur :D okuyan pek çıkmaz bunu

Ecchi'yi sevmesem de emek verilmiş. Çevrilmese daha iyi olur demek yanlış olur. Ne deyim, emeğinize sağlık. :D

illaki çeviren arkadaşın eline koluna sağlık ben sadece kendi görüşümü belirttim bir ecchi sever olarak biraz aşırı geldi Ecchi kısmına konulmamalı bana göre :)

Burak ında dedigi gibi çevirlmese daha iyiymiş gibi bir durum asla olamaz.Sonuçta onu çeviren severek çevirmiş ve emek vermiş bazılarının hoşuna gider bazılarının gitmez.Sonuçta renkler ve zevkler tarışılmaz.Eline koluna saglık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.