Jump to content

Eveet, aranıza yeni katıldım!

Recommended Posts

Merhaba, değerli anime severler!

Ben de sizlerden biriyim i. Benim için animenin yeri çok ayrıdır, özeldir.

Sırf bundandır ki daha kayıt olup 1. Mesajımı atmadan buranın altyapısını geliştirme amaçlı çalışmalarda bulundum en azından denedim.

Her neyse, ben Kaan Duman.

Adım biraz ilginçmiş. Arkadaşlarım söyledi, duman grubunun solistinin adı Kaan'mış.

Neyse. Öyle işte :P

Favori animelerim ise Death Note ve Highschool of The Dead oldu şu ana kadar

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hoş geldin KAAN  :a64: :a64: :a64: bende Yağız tanıştığımıza memnun oldum umarım burada iyi vakit geçirirsin ben 17 yaşındayım sen ?? ??? ??? :a17: :a17: :a17:

Hos geldin Kaan Bende Onur Tanıstıgımıza Menun Oldum :)

Umarım sitede aradıgını bulur ve iyi vakit gecirirsin.

Yardım lazım olursa cekinmeden özelden mesaj atabilirsin. Elimden geleni yaparım :)

Ayrıca High School DxD ve Sword Ar Online yi izlemediysen bir göz at popüler seriler zaten bunlar.

Ayşe, çok teşekkür ederim!

Burayı şimdiden çok sevdim!

Anime izlemeye kaç yaşında başladın bu arada?

Yağız, senden biraz daha büyük.

Onur, şu an için Death Note'un izlemediğim bölümleri var onları izlemem lazım sma elbet bakarım.

Hoşgeldin Kaan,

Burakla kardeşmisiniz siz yoksa? Soyadlarınız aynı :D

BuDu varmı bi akrabalık? :D

Geliştirme çalışmalarına katkın için teşekkür ederim. Umarım aramızda kalıcı olursun.

D.N. : Bu arada ilk yazdığım msj silindi mi anlamadım? yoksa ben mi gönderemedim mesajı? hayret bişi...

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.