Jump to content

Merhabalar Merhabalar...


Recommended Posts

Selam herkese. Ben Zeki. Bu sene üniversitede hazırlık okuyorum ,anlayacağınız 18 yaşındayım ;) Ankara da oturuyorum. Yaklaşık 2-3 aydır anisekai yi takip ediyorum, hatta çevirmenlik için niyetlenmiştim ama maalesef sınav takvimimizin yoğun olması sebebi ile bu fikri  Ocak sonuna bırakmak zorunda kaldım. Biraz geç bir tanışma mesajı oldu ama ne yapalım  :a39: Geç olsun güç olmasın :D Hatırı sayılır bir anime tecrübem olduğunu düşünüyorum. Özellikle her tür anime izleyerek kendimi geliştirmiye çalışıyorum.  Bazı roman çalışmalarım var ve anime izlemenin ufkumu genişleterek bana yardımcı olduğunu farkettim. O gün bu gundür bir anime fanı oldum çıktım. Günümün yarısı anime izleyerek geçiyor desem yalan olmaz . Neyse çok yazdım sonra görüşmek üzere  :a29:

Link to comment

Merhaba ZEKİ bende Yağız 17 yaşındayım sana abi desem mı bilemedim çünkü senle aramızda 1 yas fark var...ona da sen karar verirsin :D :D...her neyse aramıza katıldığın için çok mutlu oldum...çevirilerini şimdiden merak ettim ;D ;D :a39: :a39: :a39:

 

İyi forumlar dilerim :) :) :a50: :a50: :a50:

Link to comment

Merhaba Zeki, Hoşgeldin.

 

 

Burası güzel sıcak bir oluşum, ve sende zaten 2-3 aydır takip etmekteymişsin. umarım aramızda kalıcı olursun, çevirmenlik de çok aranan bir özellik bu aralar iyi olur :D Mert Adminimize bir ulaş özelden.

Link to comment

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Manga takip ediyor musun sorusuna ara sıra diyerek başlayayım ;) Mert bana ulaşamadığının farkındayım . Özür dilerim ama ders çalışmaktan kafamı kaşıyacak vaktim kalmıyor bu aralar ancak 1,5 hafta sonra müsait olacağım.Aranıza katıldığım için çok mutluyum. Elimden geldiği kadarıyla anisekai ailesine destek olmaya çalışacağım artık  :a39:  Bu arada yaş meselesi sorun değil Zeki dersiniz olur biter...

Link to comment

Biraz gec gördüm k.bakmayın artık :) Aramıza hos geldin zeki ): Bende Onur yasım 19 İzmirde oturuyorum. umarım güzel vakit gecirirsin sitede ki bence gecirebilicegin bir site :)

 

Ayrıca yardımcı olabiliceğim cok fazla sey olmasada yardım lazım olursa lütfen bana özelden mesaj at elimden geleni yaparım :)

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...