Jump to content
Greed

Aokiji'nin mağlubiyeti

Öne Çıkarılan Mesaj

362146.jpg

Bence ilerleyen bölümlerde hükümete karşı Aokiji Luffy ile ittifak kurabilir zaten luffyle tanışıpta onun ittifakı olmayan varmı ki :D Bi güzel dayak atarlar Akainuya ki okadar istiyorumki Luffy'nin Akainu'yu tekmelemesini.:a19: siz ne düşünüyorusunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence şuan Garp,Aokiji ve Sengoku ıssız bir yerde tatil gibi birşey yapıyodur. Üçü de WB savaşından sonra Marine'den ayrıldı. Ve Aokiji ile Garp'ın, Garp ile Sengoku'nun birbiriyle iyi geçindiği biliniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Görkem bence aokiji devrim ordusuna katılmaz ama z de zaten o bilgiyi vermezler. Bence aokiji tek takılan tiplere benzio luffy katılır gibime gelio çünkü mihawk da diyo herkes bu adamın ittfağı oluyo diyo yani bi ittifak kurabilirler birde garp konusunda doğru diyosun :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak benide heyecanlandırdın yugimoto :D :D bekleyemiyorum be keşke 1000 tane bölümü olsaydıda hafta hafta beklemeseydik :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak benide heyecanlandırdın yugimoto :D :D bekleyemiyorum be keşke 1000 tane bölümü olsaydıda hafta hafta beklemeseydik :D

Keşke de nerde o günler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu one pieceyi izlemeyenleri anayamıyorum bende ilk bölümü izledim soğdum ama diğer bölümleri çok güzel ve harika

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence 2 tane daha üye gelicek tayfaya  biri kız biri erkek olacak  erkek olanda aokiji olacak gibi bana göre

spoiler falan degil manga takip etmiyorum  benim tahminim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok madara zaten luffy 10 kişi diyo oda tmmlandı sayılır jinbei giricek tayfaya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok jinbei ancak ölmesse katılamaz söz sözdür dedi. Yeni birisini almazlar hiç ihtimal vermem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aokiji ödül avcısı olup sürekli Luffy'nin peşinde olsa ne süper olur.Smoker ve Aokiji'yle uğraşmak zorunda kalır.Tayfa konusunda bi logia tipi alırlarsa ne süper olur logia yok çünkü .Aslında bi Kaze Kaze no Mi , Mizu Mizu no Mi ya da Kiri Kiri no Mi gözükmedi hiç animede o 3 elementi kullanır bence Oda , öyle biri tayfaya katılsa tutamaz kimse tayfayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

thunder manga güncelsen oku...

Doflamingo Ace'in Meyvesi Olan Mera Mera No Mi'yi Elinde Tutuyordu Luffy Görürse Almak İsticektir Tayfadan Biri Bu Meyveyi Yerse Güzel Olur Özellikle Sanji Adam Diable Jambe Yapmaktan Bıkmıştır Biraz Gerçek Ateş Olsun :D

Manga okumuyorum ama merakıma yenik düştüm :D Sanji güçlü meyveye ihtiyacı yok bence ama yeni biri gelsin ona yedirsin çok iyi olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bencede eski tanıdıklardan olabilir . Luffy'nin tayfada rotacı-nişancı-aşçı-doktor-arkeolog-marangoz ve Luffy'nin başından beri istediği müzisyen var eğer geliceklerse bi görevi olmayan savaşa dayalı güçlü kişiler gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.