Jump to content
Myura

AMV - The High Road [Beta]

Öne Çıkarılan Mesaj

murat bence görüntülerin arkasındaki söz yazılarını çıkarsan daha iyi olur ama genede sen bilirsin Buda güzel harika olmuş  ;) ;) :a50: :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduuuuum~

Ve ilk defa bi AMV şeysimde yazı kullanıyorum özentilik geldi işte bırakın kendi halime aşfafakjda bu kadar tepki toplarsa full'de kullanmam onları >.>

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

myura söze uyan animeler var uymayanlar var bence buna uymamış ama emek var eline sağlık bide code geass geçen amv yapacaktın daha nezaman demiştim hayla gelmedi.. :D

Code Geass ile Breaker'i karıştırıyorum durmadan kullanıcam umarım.. UMARIM ALFJALSDJAD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaptıgın amvleri daima begeniyorum destekliyorum. Yine güzel bir calısma olmus ama bir seye dikkat ettimde tüm amvlerinde ortak bir kac sahne var yani her amvde kullanman gerekmez bazı sahneleri degisiklik ister :)

Dediklerime alınma yani ben sadece bilgin olsun diye söyledim yeni animeler yada yeni sahnelere yönel :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaptıgın amvleri daima begeniyorum destekliyorum. Yine güzel bir calısma olmus ama bir seye dikkat ettimde tüm amvlerinde ortak bir kac sahne var yani her amvde kullanman gerekmez bazı sahneleri degisiklik ister :)

Dediklerime alınma yani ben sadece bilgin olsun diye söyledim yeni animeler yada yeni sahnelere yönel :)

Evet haklısın aynı sahnelerde değişik efektler deniyorum ama şuan doğru düzgün bi anime yok 2012'dekilere yöneliyorum hep T_T

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

myura one piece code geass death note karıştır birşeyler yap :D

Öyle birşey ile uğraşiyorum şuan akşama atarım u.u

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet haklısın aynı sahnelerde değişik efektler deniyorum ama şuan doğru düzgün bi anime yok 2012'dekilere yöneliyorum hep T_T

Sende haklısın sana daha önce bir kac seri ismi göndermistim elimde var bir cogu demistin onlardan alıntı yaparakta yapabilirsin devamlı aynı sahneleri kullanmasan bile aynı animeler oldugu icin efektler ne olursa olsun zamanla sanki hep aynıymıs gibi geliyor :) Bu arada tekrar ekleyim elestiri yapmıyorum yada kötülemiyorum. Sadece tavsiye veriyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.