Jump to content

Doğum Günün Kutlu Olsun R.C


Recommended Posts

 

hu5wy.jpg

 

[move]Doğum Günün Kutlu Olsun R.C.[/move]

 

 

 

Reşat abi burda doğum günün olduğu yazmasada face sayfanda doğum günün diye geçiyordu. Bende bu sebepten her türlü riski alıp bu konuyu açmak istedim.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun. Nice Mutlu, Huzurlu, Sağlıklı Ve Uzun Bir Hayat Sürmeni Tüm Kalbim İle Dilerim :) (Lewis Hamilton)

Link to comment

Doğum günümü kutlaya bütün animeci arkadaşlarım ve dostlarıma çok teşekkür ederim,,, Bu kadar doğum günümü kutlayan animeci arkadaşlarımı görünce ,,İçimden dedim ki  kendi kendime iyiki anime ye emek vermişim sağ olun var olun arkadaşlar ,Birlikte nice mutlu yıllara:):)

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...