Jump to content
  • Reklam

Joyless

Doğum Günün Kutlu Olsun R.C

Öne Çıkarılan Mesaj

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

[move]Doğum Günün Kutlu Olsun R.C.[/move]

Reşat abi burda doğum günün olduğu yazmasada face sayfanda doğum günün diye geçiyordu. Bende bu sebepten her türlü riski alıp bu konuyu açmak istedim.

Doğum Günün Kutlu Olsun. Nice Mutlu, Huzurlu, Sağlıklı Ve Uzun Bir Hayat Sürmeni Tüm Kalbim İle Dilerim :) (Lewis Hamilton)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Reşat abi doğun günün kutlu olsun, nice mutlu sağlıklı, huzurlu hüzünsünsüz yıllarda yaşa ve

hep bizimle ol :) İyiki sizlerle tanışmışım...

Nice senelereee :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayşe abla tesekkür ederim. Düzenlemissin mesajımı ben is yerindeydim telefondan actımda konuyu anca bu kadar oldu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

R.C. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu huzurlu sağlıklı ve bizlerle birlikte geçirebileceğin yıllar yaşaman dileğiyle!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günümü kutlaya bütün animeci arkadaşlarım ve dostlarıma çok teşekkür ederim,,, Bu kadar doğum günümü kutlayan animeci arkadaşlarımı görünce ,,İçimden dedim ki  kendi kendime iyiki anime ye emek vermişim sağ olun var olun arkadaşlar ,Birlikte nice mutlu yıllara:):)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.