Jump to content
Deat H Note.

Photo Kano: Sweet Snap (13/13) [Anisekai Manga]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

Cover

Photokano: Sweet Snap (2011)

1. 3 cilt
  2. 20 bölüm
  3. Manga

Bilgiler

1. Reyting
    7.2/661
  2. İlk Bölüm
    Kas 26, 2011
  3. Son Bölüm
    Tem 27, 2013
  4. Yayın Durumu
    Sona erdi
  5. Dergi
    Dengeki Maoh
  6. Yazar
      • Yuzuki N"
  7. Türler

Popüler Japon PSP oyunlarından biri olan Photo Kano"dan (Photo Girlfriend) uyarlanan mangada Lise 2. sınıf öğrencisi olan Kazuya Maeda"nın fotoğrafçılığa olan ilgisi anlatılmaktadır. Maeda bu ilginin sonucunda çocukluk arkadaşı Niimi Haruka"yla daha da yakınlaşacaktır. yazan: libero1i
  1. 6445
  2. #4572 popülerlik
  3. 2K listeye ekleme
  4. 11 favori
Güncellenme
  • Tüm İsimleri
  • Orijinal フォトカノ Sweet Snap
  • Diğer İsimleri Photo Kano: Sweet Snap, Picture Girlfriend

Çevirmen - Baş Editör: BuDu 

Yrd. Editörler: UchihaRyou, darkattacktr, benli11, LuffyCross

İndirme Linki:

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Salı gününden itibaren Photo Kano çevirilerine devam edeceğim. :)

Photo Kano bir PSP oyunu ve geçen yıl manga'ya uyarlanmış. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde de anime'ye uyarlanacak. Serinin de bir hayli ilgi göreceğini tahmin ediyorum. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni seri hayırlı olsun...1. bölüm için teşekkürler BuDu abi...ben karar verdim PSP me ilk olarak sword art online infiniv moments ikinici olarak bunu indircem ;D ;D :a50: :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Salı gününden itibaren Photo Kano çevirilerine devam edeceğim. :)

Photo Kano bir PSP oyunu ve geçen yıl manga'ya uyarlanmış. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde de anime'ye uyarlanacak. Serinin de bir hayli ilgi göreceğini tahmin ediyorum. :D

Bu manga kac bölüm zaten devam ediyormusta yani suan kac bölümü yayınlanmıs o sebepten sordum :D

Ayrıca 1. Bölüm icin cok tesekkür ederim burak eline saglık. Devamınıda bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an 12 sayısı yayınlanmış. Kısa sürede güncele yetişirim :D

Bilgi icin eyw saolasın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni okuma fırsatı buldum gercekten süper bir seri :D Burak iyi bulmussun bunu gercekten cok cok cok ama cok tesekkür ederim :D

İnsallah animeside yakın zamanda gelir. Animeside cok güzel olur bence. Dram olucak bence biraz ama dram romantizm min tatlanmasını sağlıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burak knk ellerine sağlık bunun animesinin çıkmasını okadar istiyorumki daha 2.bölümünü okumama rağmen çok şahane bir manga çeviri için teşekkürler kolay gelsin..

Ben manganın ismini verdigi günden beri bekliyorum :D İnsallah yakın zamanda cıkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler haberi olan var mı bilmiyorum ancak animesinin cıkıcagı tarih resmi olarak kesinlesti

Nisan 2013 te baslıyacak animesi bilginize sunulur :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. sayı hazır durumda. Önümüzdeki 4 günde 4. sayının çevirisini ve düzenlemesini de bitirmeye çalışacağım. Yani bu hafta 1 ya da 2 güncel gelecek.  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncelleri gerçekten de beklediğim kadar hızlı veremiyorum. Aslında kalan sayıları en fazla 2-3 günde çeviririm fakat asıl sıkıntılı olan kısım düzenleme. Diğer 2 manga projemde de durum böyle. :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BuDu abi bilgilendirme için teşekkürler...valla şu anda 3 tane manga takıp edıyorum en iyi çeviri ve seri BuDu abimin ;) ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BuDu abi bilgilendirme için teşekkürler...valla şu anda 3 tane manga takıp edıyorum en iyi çeviri ve seri BuDu abimin ;) ;)

Estağfurullah. Dersler yoğun olmasa her hafta güncel vermek isterim ama editör yokluğundan epey zor oluyor işte.

sen yaparsın burak  :D :D animeside çıksında ozaman hem manga anime güncel gidersin  :a37:

Kış animeleri bittikten sonra Nisan'da Photo Kano'nun animesi başlayacak. Ondan sonra sadece Photo Kano'nun mangasını ve animesini çevireceğim. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Estağfurullah. Dersler yoğun olmasa her hafta güncel vermek isterim ama editör yokluğundan epey zor oluyor işte.

inan bana o ders yoğunluğunu çok iyi bilirim ;D ;D :a39: :a39: :a39:

Ama Üniversiteye gittiğini düşünürsek bu kadar çeviriyi yapabıldıgıne ınanamıyorum...tek mantıklı açıklaması var sen uzaylısın abi imkansız çünkü hem derslerin var hem de çeviri yapıyorsun bide gönüllü yapıyorsun sen nesin ya ;D ;D

Ayrıyetten İnan ingilizcem iyi olsa bende yardım etmek isterim ama durumumu bılıyosun :( :(

Animesini çevirmeyi düşünüyo musun ??? ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.