Jump to content
Kacak41

[5]Dota - 2 Key | Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANMIŞTIR]

Öne Çıkarılan Mesaj

dota_2_hi_res_wallpaper_by_d_k0d3-d30siae.jpg

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar.

Elimde bir kaç Dota-2 Key'i vardır belki aranızda Dota - 2 oynamak isteyip key olmadığından oynayamayanlar vardır. Bunun için elimdeki keylerden 5 tanesini çekiliş ile dağıtmayı düşünüyorum.

Çekiliş Şöyle olacaktır:

Bu başlık altında "Spoiler" içinde katılmak isteyen arkadaşlarımıza 100 den başlayarak bir numara vereceğiz. Tam 1 hafta sonra 25 Ocak 2013 tarihinde bilgisayar ortamında bir çekiliş ile kazananlar belirlenecektir. Çekiliş listedeki numaralar arasında rast gele olacaktır. Çekilişte haksızlık olmaması için bilgisayar ortamında yapılacaktır. İsteyen arkadaşlara çekilişi yapacak programın kaynak kodlarını da vereceğim.

Çekiliş Kuralları:

- Çekilişe katılım sadece bu konu altından olacaktır.(Özel msj,chat kısmından başvuru kabul edilmeyecektir.)

- Çekilişe katılmak için bu başlık altına katılmak istiyorum demeniz yeterlidir.

- Çekilişe bir kişi sadece bir kez katılabilir.

- Çekilişte yönetici,üye,çevirmen ayrımı olmayacak herkes eşit değerlendirilecektir.

- Sonuçlar bir aksaklık olmadığı taktirde 25 Ocak 2013 tarihinde açıklanacaktır.

- Çekilişin çekilme anı bir aksaklık olmadığı taktirde video ile kaydedilecektir.

- Çekiliş videosu çekildiği takdirde en geç 26 Ocak 2013 tarihinde bu konuya eklenecektir.

- Çekiliş kurallarını çekiliş yapılıncaya kadar değiştirme hakkını AniSekai Ailesi olarak elinde gizli tutar.

- Keyler 'in çalışabilmesi için keyin yollanacağı email adresinin "Steam" üyeliği olmak zorundadır. Bir email adresine yollanan key başka email adresinin "Steam Account" 'u tarafından kullanılamaz.

Çekilişe Katılanlar Listesi:

100 - Budu

101 - Shin

102 - karadevil52

103 - yugimotoxx

104 - violent

105 - devil.34

106 - libero1i

107 - YJ-1418

108 - MertEvirgen

109 - TuraN-YK

Kazananlar Listesi:

107 - YJ-1418

101 - Shin

105 - devil.34

104 - violent

100 - BuDu

Çekiliş Fotografı:

jc8ry.png

Çekiliş Videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=siAH9c6GntI&feature

Çekiliş Programının İndirme Linki:

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum.

Katılıyorum.  :a11:

katılmak istiyorum

Liste Güncellenmiştir.. Hepinize bol şans dilerim.  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

katılıyorum şansım yoktur ama ginede bi bakalım birşey çıkacakmı :D

Kambersiz düğün olmazmış bende katılıyorum.

Liste Güncellenmiştir. Bol şans dilerim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de istiyom ;D

Liste güncellenmiştir. Bol şans dilerim :)

Rapier Rezerv eni kontrol edeceğim katılıyorum dediğinde senide ekleyeceğim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son başvuru tarihi:25.01.2013 Saat:20.00 dır.

Çekiliş programının kodları yazılmıştır. Sadece çekilişin gerçeklenmesi kalmıştır.

Yarın 21.00 - 22.00 saatlerinde sonuçlar açıklanacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.