Jump to content
  • Reklam

doqukan

Kuroshitsuji adlı anime

Öne Çıkarılan Mesaj

Hepinize slmlar :D  Kuroshitsuji adlı anime elinde olup yüklemeye zamanı olan kişi veya kişiler var mı hiç bir yerde bulamadım yardım ederseniz size çok minnettar  kalırım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben internette arastırdım ceviren fansublar kapanmıs o yüzden linklerin hic biri yok hepsi silinik.

Yani link bulabilen varsa bulupta paylasırsa daha iyi olur ancak yok sanırım saglam link :) o yüzden elinde olupta upload edebilicek varsa senin adına sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezon burda var ama;

Kuroshitsuji II

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

1. sezonu bulabilen bana da yazsın .s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlgilendiğiniz için çok teşekkürler sonunda buldum ve hepsini yükledim isteyen varsa indirebileceğiniz siteyi verebilirim :D

ben istiyorum kardeş :/ 2. sezonu aldım da 1. sezon yok bende :'( düşük boyutlu değil dimi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlgilendiğiniz için çok teşekkürler sonunda buldum ve hepsini yükledim isteyen varsa indirebileceğiniz siteyi verebilirim :D

ben istiyorum kardeş :/ 2. sezonu aldım da 1. sezon yok bende :'( düşük boyutlu değil dimi?

Bende istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende istiyorum

Ben de istiyorum.  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.