Jump to content
Myura

AMV Türkiye

Öne Çıkarılan Mesaj

Selamlar millet! Bayadır konu açmıyordum bilgisayarimin power'ını yakmışım o yüzden tamir olana kadar giremedim ._." Laptop'dan giriyordum ama ondada AMV ile ilgili programlar yoktu, her neyse konu'nun amacı AMV Türkiye'de AMV yapan insanları tek bi çatı altında toplayıp Grup (Studio) kurmak istiyorum genelde AMV yapanların kurduğu grupların sonunda Studio yaziyor o manada.

Şimdi eğer bizde böyle bir yer kurup ufak ufak duyulursak bu güzel bir fırsat olabilir, AMV yapmayı öğrenmek istiyenler olursa seve seve yardım ederim.

Bu arada aklınız'daki studio isimlerini yazarsanız sevinirim

Örn: Anisekai Studio Gibi.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Selamlar millet! Bayadır konu açmıyordum bilgisayarimin power'ını yakmışım o yüzden tamir olana kadar giremedim ._." Laptop'dan giriyordum ama ondada AMV ile ilgili programlar yoktu, her neyse konu'nun amacı AMV Türkiye'de AMV yapan insanları tek bi çatı altında toplayıp Grup (Studio) kurmak istiyorum genelde AMV yapanların kurduğu grupların sonunda Studio yaziyor o manada.

Şimdi eğer bizde böyle bir yer kurup ufak ufak duyulursak bu güzel bir fırsat olabilir, AMV yapmayı öğrenmek istiyenler olursa seve seve yardım ederim.

Bu arada aklınız'daki studio isimlerini yazarsanız sevinirim

Örn: Anisekai Studio Gibi.. 

Güzel bir proje gibiye benziyor, yolun açık olsun elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ancak ufaktan öğretmen gerekebilir :D

Desteklendiğini bil ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Desteğiniz çok teşekkür ederim, öğrenmeyi amaçlayan arkadaşlar sırasıyla şunları yapabilir;

"En az" 10-20 seri indirmesi gerekli çünkü AMV yaparken gökten inmiyor bu videolar.

Sony vegas kesinlikle olmalı, ileride büyük şeyler yapmayı düşünüyor ise ve photoshop bilgisi var ise Adobe after effects'de indire bilir.

Takıldığınız yerlerde bana özel mesaj atıp sorabilirsiniiiiz~

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Desteğiniz çok teşekkür ederim, öğrenmeyi amaçlayan arkadaşlar sırasıyla şunları yapabilir;

"En az" 10-20 seri indirmesi gerekli çünkü AMV yaparken gökten inmiyor bu videolar.

Sony vegas kesinlikle olmalı, ileride büyük şeyler yapmayı düşünüyor ise ve photoshop bilgisi var ise Adobe after effects'de indire bilir.

Takıldığınız yerlerde bana özel mesaj atıp sorabilirsiniiiiz~

Var var 20 seri var :D merak etme msn adresimi yolluyorum :D  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Waaaw... Güzel bir proje. Hımmm . Şu sıralar pek zamanım yok ama 1-2 haftaya kadar yardım etmek ve öğrenmek isterim. Seri çook var . Olmadı indiririz zaten dert değil :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence messenger adreslerinizi vermek pek yararları değil, facebook üzerinden veya burdan mesaj ile konuşa biliriz

Çünkü; Bende messenger yüklü deil T__T Bayadır kullanmıyorum

http://www.facebook.com/MyuraDyukurin (umarım facebook adresi vermek yasak değildir osdfksdjfkdsjf)

Katılıyorum Ve Skype'da Bir Seçenek

Olabilir, AMV yapmayı bıraktım ben artık başkalarına öğretsem daha yararlı olucak yani daha boş vaktim var artık! Skype adreslerinizi veya Facebook adreslerinizi buraya bırakırsanız ben sizi eklerim n_n

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence messenger adreslerinizi vermek pek yararları değil, facebook üzerinden veya burdan mesaj ile konuşa biliriz

Çünkü; Bende messenger yüklü deil T__T Bayadır kullanmıyorum

http://www.facebook.com/MyuraDyukurin (umarım facebook adresi vermek yasak değildir osdfksdjfkdsjf)

Anlamadığım bi yer var. Önce grup kurmak istiyorum diyosun. Şimdi AMV yapmayı bıraktım diyosun. Bi tutarsızlık var ortada. Düzeltirsen sevinirim  :a39:

Katılıyorum Ve Skype'da Bir Seçenek

Olabilir, AMV yapmayı bıraktım ben artık başkalarına öğretsem daha yararlı olucak yani daha boş vaktim var artık! Skype adreslerinizi veya Facebook adreslerinizi buraya bırakırsanız ben sizi eklerim n_n

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@zekican5 Şöyle bir olay var AMV yapmayı bıraktım derken yoruldum daha yapamicam anlamında ama başkalarının takıldığı konularda yardımcı olabilirim bu bıraktım kelimeside hep kalıcı değil zaten en fazla 5 ay sonra tekrar yapmaya başlicam yani grup'u kurmamı aksatıcak birşey değil u.u

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.