Jump to content
DainMarelyn

Sayonara :))

Öne Çıkarılan Mesaj

Ehehe... Evet minna. Yani bu konuyu buraya mı açmalıyım bilmiyorum ama açtım bir kere artık yanlış yerde ise Ayşe Abla gerekli yere taşır konuyu.

Geçen sene siteye gelmemi sağlayan Ayşin ile başladı AniSekai'deki yaşamım ve Erhan Abi'nin beni kadroya almasıyla gelişti. Bir çok kişiyle tanıştım, değerli arkadaşlarım oldu falan filan... Klasik şeyler yani :) Bu klasik şeylerin de sonu artık geldi sanırım.

Evet, aslında uzatıpta sıkmak falan da istemiyorum.

Sitede benimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.

Ayşe Abla, Erhan Abi, Volkan Abi, Umut Abi, Samet Abi, Berkan, Batu, Mert, Cenk, İlker, Tolga Abi ve adlarını yazmasam da kendilerine değer verdiğimi bilenlere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım daima sevgi dolu, hafif karışık ama işini bilen bir site olur AniSekai.

Umarım akıllarınızda iyi biri olarak yer edinmişimdir. Sitede kalbini kırdığım, üzdüğüm birileri varsa onlardan da özür dilerim. Amacım sizi kırmak olmamıştır ondan emin olabilirsiniz.

Ehehe :) Evet, bu site kurulduğunda ne kadar az kişi vardı şimdi kaç kişi olmuş bakıyorum da şöyle bir... Allah sonunuzu hayır etsin :D Kaçın bu Mert'ten kaçın :D

Sayonara millet. Kendinize iyi davranın ^^ Chibi-chan'dan bu kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Kendine iyi bak chibi-chan, hayatta başarılar hep mutlu ol :) bizler için yaptığın çalışmalar için ve herşey için teşekkürler ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

seni çok özlicem chibi-chan :'( :'( :a49: :a49: :a49: Bu sitede benle en çok ilgilenenlerden birisin bunu asla unutmicam güle güle ;) ;) :a29: :a29: :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla konusma fırsatımız bulunmamıs olsada, Gercekten anlayıslı birisin o yüzden ayrılmana gercekten üzüldüm.

Yine arada uğra muhabbet edelim. Hayatında basarılar dilerim kendine iyi bak  :a29:

Neden bilmiyorum yine duygulandım bak. Fazla duygusalım galiba :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yakın zamanda tanışmış olmamıza rağmen çok hoş sohbet ve iyi bir insan olduğunu biliyorum. Ayrılmana  gerçekten çok üzüldüm.  :a5:  Oldumu şimdi böyle. Herkezi üzdün bak  :a44: Onur'un dediği gibi çok duygusallığa kapıldım. Son izlediğim 2-3 animenin de etkisi olsa gerek  :a13: Ara sıra Anisekai'ye uğramayı unutma. Muhabbet felan ederiz. Bugüne kadar emeğinin geçtiği herşey için çooook teşekkürler. Hayatın boyunca güzel günler seninle olsun.  Sayonara chibi-chan  :a20:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana gore cok enerjik ve neseli biriydin muhabbetimiz kisa olsada bizim icin degerin pahabicilemez ve mutluluk dolu bir arkadasimizdin ben iyi insanlara veda etmeyi hic sevmem

o yuzden:

Tekrar Bulusmak Dilegiyle  Chibi-chan

:a49: :a3: :a5: :a22: :a24: :a60: :a6: :a54: :a28: :a9: :a33:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oi! Oooi! Chibi! Nandato!

Ne bu ya! nereye gidion sen bende diyorum niye bunu gıkı çıkmıo sitede... çık çık çık! hatta Tsk! :D

üzüldüm ya... sen niye gidion ki yani anlam veremedim buna ben şimdi.

yapacak bir şey yok herhalde... Sayonara denmez bi kerem! Allaha sımarladık en yakın zamanda görüşmek üzere denir! :D öle caponca söyledim oldu yemezler ara ara ziyaret et 2 selam ver yeter...

Sağlıcakla Kal! Hayatında Hep başarılar olsun! Tekrar görüşmek üzere chibi hime :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah be kardeşim aynı Ayşe'nin yazdığı gibi bu yazıyı görünce hem şoke ettin hemde üzdün bizi. Nedenini bilmesemde siteden ayrılmanda büyük bir neden vardır yoksa sen bu milleti bırakıpta kolay kolay gitmezdin. Kararına saygı duysakta yinede gitme diyoruz içimizden. Kardeşim, bilirsin böyle konularda uzun yazabilen insanlardan değilim ondan şu son sözlerimle idare et :D . Seninle tanıştığıma çok sevindim. Bundan sonraki yolculuğunda başarılar dilerim, felan filan klasik şeyler işte  :a39: . Tekrar görüşmek üzere, arada bir uğra. Kendine iyi bak  :a29:

NOT: 9 gün geçmiş aradan bende yeni görüyorum tekrardan bi siteye giriş yapmam şart oldu artık :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.