Jump to content
  • Reklam

killelite12

Düello hqkkinda

Öne Çıkarılan Mesaj

Duello sistemi vakit gecirmek icin ideal fakat soyle bisey var ki orda kesif gibi bisey var basiyorum yakinlarda degil diyor ve 50 kerede 1 defa yaratik denk geliyor cikma sansini artirirmisiniz???

birde tecrubem 102/100 ama lwl 1 olamadim. bi yardim lutfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

deneyimin tamamlandıgında sagda bulunana seçeneklerden"köy"e tıkla orda level up çıkıyor ona basınca lv alısırsın

Diğerine gelince oda biraz şans işidir ;) ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Duello sistemi vakit gecirmek icin ideal fakat soyle bisey var ki orda kesif gibi bisey var basiyorum yakinlarda degil diyor ve 50 kerede 1 defa yaratik denk geliyor cikma sansini artirirmisiniz???

birde tecrubem 102/100 ama lwl 1 olamadim. bi yardim lutfen.

lvl atladıkça düzeliyor diye biliyorum yani saldırın açılıyor lvl lvl bide mezara yolladım seni :D

hesabini sorarim simdi zuhHahahahahah  :a39:

Yamon cevap icin saol.

Altin nerden kazanacaz biz ????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yalnız sitede bulunduğunuz 1 saat için para gelıyo yanlış anlaşılma olmasın çünkü ben 2-3 saat sonra tekrar gırıyorum aynı para

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sitede herhangi bir yerde 1 saat oluncami yoksa 1 saat duello bolumunde oluncami ??

1000 altin geliyor??? bide dikkatli bakarsaniz altin yazisinin yaninda kagit para var...

(Bunlar Hep Amerikanin Oyunlari) ...............  *****  ( °₩°)"

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.