Jump to content

Merabalar


Recommended Posts

keşke ismini yaşını ne tür animeleri seversin bunlarıda yazsaydın genede ben kendimi tanıştırayim ben Yağız yaş 17...ecchi-harem-okul-romantizm türlerini severim ...aramızda katıldığın için çok mutluyum burda iyi vakit geçireceğinin garantisini veriyorum ;D ;D :a64: :a64: :a64: sende de DENEME MOD rankı var hayırlısıyla MOD olursun umarım şimdiden işinde başarılar ;) ;)

 

İyi forumlar dilerim...

Link to comment

Ergin hoşgeldin. Ben Zeki. Yaş 18. Her tür anime izlerim vs. vs. Deneme Mod olmuşsun . Umarım yakın zamanda Mod olursun.  Başarılarının devamını dilerim. Görüşmek üzere...  :a39:  :a39:

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...