Jump to content
Myura

AMV - Fly to Stay Alive

Öne Çıkarılan Mesaj

Animeler: Black Rock Shooter, Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, K Project, Sword Art Online,  Fate/Zero, One Piece, Btooom!, Code:Breaker, Saint Seiya: The Lost Canvas, Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa (OVA)

Şarkı: MaNga - Fly to Stay Alive

Programlar: Sony Vegas , Adobe After Effects

Kategori: Aksiyon

Selamlar millet, "MaNga" grubunu bildim bileli takip ediyorumdur ama gözden kaçırdığım bi şarkısı varmış cidden çok hoşuma gitti yapmadan edemedim!

Bu arada yaklaşık 2-3 haftadır AMV yapamiyorum. Bilgisayarimin power'ı yandı ve format attırmak zorunda kaldım topladığım çoğu 2012-2013 serileri gitti baştan toparlamaya çalişiyorum T_T

http://www.youtube.com/watch?v=DsekPaSezcY

İyi seyirleeer~!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Murat arkadaşımızdan bir güzel çalışma daha harikasın ;) ;) :a50: :a50: :a50:

Bir AMV yi ne kadar zamanda yapıyorsun ??? ??? :a17: :a17: :a17:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gine Güzel Bir İş Çıkarmışsın.. Eline Sağlık ASMV'yi Artık Ben Ölünce Yayınlarsın :D

Sıradaki Çalışmalarını Beklemedeyim...  :a37: :a37: :a37: :a37:

Yok be, şu 2-3 hafta içinde yayınlarım

Murat arkadaşımızdan bir güzel çalışma daha harikasın ;) ;) :a50: :a50: :a50:

Bir AMV yi ne kadar zamanda yapıyorsun ??? ??? :a17: :a17: :a17:

AMV yapmaak~ biraz da el hızlılığına bağlı bütün gün boyunca sadece AMV ile uğraşirsan yarısını bitirirsin yani 4-5 saatini ayirarak yapilan (çok iyi şekilde yapılan) bi amv yaklaşık 1 Ay alır ama 1 hafta boyunca sadece o AMV üzerinde durursa 1 aylık işi 1 haftada bitirir u.u

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.