Jump to content
SatellizerLB

Guilty Crown - Inori Şarkıları

Öne Çıkarılan Mesaj

Yuzuhira Inori

tumblr_m7mk32pkeR1qkqxw0o1_500.gif

Guilty Crown izleyip de benim gibi Inori'nin şarkılarına ve sesine bayılanlar için :D Ost'de yer alıyor mu bu şarkılar bilmiyorum, ben farklı yerlerden buldum.

Inori Song (inori japoncada "dua" demekmiş, o yüzden şarkının adı böyle geçiyor)

https://www.youtube.com/watch?v=GV0Ws4E4SwI

bu her zaman söylediği ikonik şarkısı. animede şarkı dinlemeyi pek sevmem sabırsızlığımı arttırır genelde ama bu şarkıyı dinlerken çok farklı hissettim. Inori'yi seslendirenin müthiş sesinin bunda payı büyük tabi :D

indirme linki: http://www.dosya.tc/server/MHkFNa/GuiltyCrown-InoriSong.mp3.html

Departure ~ Blessings (youtube'daki videonun ismi, şarkının adı hakkında hiç bir fikrim yok)

bu da Shu'ya yazdığı şarkı. hani biyerde yeni şarkı kaydettim falan diyor, Shu'nun depresif modda olduğu bi sahnede. orda değil daha epik bi sahnede dinleme imkanımız oluyor şarkıyı, böylece daha etkileyici oldu benim gözümde :D

indirme linki: http://www.dosya.tc/server/MHkFNa/GuiltyCrown-Inori-Shu.mp3.html

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha yeni izlemeye başladım Guilty Crown'u ama beni şimdiden çok etkiledi. Şarkılarsa bambaşka bir seviyede. Mükemmel bir ses . Fazla söze gerek yok  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen izlediğimde aşık olmuştum inori'ye anime nin sonu kötüde bitse inori var izlenir..  :a37: :a37:

Şimdi söyleyeceklerim biraz abartı gibi gelecek farkındayım ama yinede yazma ihitiyacı duyuyorum. Seriye başladım. Şimdi 12. bölüm izleyeceğim. Ki çeviriyi felan bıraktım tamamen seriyi bitirmeye odaklandım.  :a22: 100-150 arası anime izlemişimdir ama Inori kadar beni kendine bağlayan ( belki birde C.C. ) bi karakter daha yok. Devamı nasıl olacak. Sonu kötü demişsin. Evet aldığım duyumlara göre çocuk ölecekmiş. Şimdiden çok üzüldüm. İzlemeyen herkeze tavsiyem sırf Inori ve onun şarkıları için bile izlenir bu seri  :a19: :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnori çok başka özellikle sesi cok güzel kendide bir o kadar güzel yani :) İsterseniz animenin sonu hakkında spoiler verebilirim hattaga ben izlemistim oldu baya güzel ama sonunu sevmedigim bir anime idi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guilty Crown izlemedim daha izlemeyi düşünüyorum ama yandaki müzik kutusundaki şarkısını gercekten çok sevmiştim...

Paylaşım için teşekkürler ;) ;) :a50: :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen izlediğimde aşık olmuştum inori'ye anime nin sonu kötüde bitse inori var izlenir..  :a37: :a37:

Şimdi söyleyeceklerim biraz abartı gibi gelecek farkındayım ama yinede yazma ihitiyacı duyuyorum. Seriye başladım. Şimdi 12. bölüm izleyeceğim. Ki çeviriyi felan bıraktım tamamen seriyi bitirmeye odaklandım.  :a22: 100-150 arası anime izlemişimdir ama Inori kadar beni kendine bağlayan ( belki birde C.C. ) bi karakter daha yok. Devamı nasıl olacak. Sonu kötü demişsin. Evet aldığım duyumlara göre çocuk ölecekmiş. Şimdiden çok üzüldüm. İzlemeyen herkeze tavsiyem sırf Inori ve onun şarkıları için bile izlenir bu seri  :a19: :a19:

daha 12. bölümde İnori'yi bu kadar sevdiysen finale yaklaştıktan ve finali gördükten sonra benim gibi İnori fanı olursun büyük ihtimalle :D

ve aynen beni kendine bu kadar bağlayan 2-3 anime karakteri oldu şimdiye kadar(Takanashi Rikka, C.C, İnori şu an aklıma gelenler). hele bi sahnede çatıya çıkıp şarkı söylüyor falan orada sanki Shu'ya değil de bana söylüyormuş tribine girdim.

finali tam olarak mutsuz son değil, ending'e girerken demek istediğimi anlıycaksın. ama finalde ağlamasan da ending'e girene kadar sabret, asıl orada çarpıyor adamı  :a14:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.