Jump to content
Yamon

Hatsune Miku'dan soğuduğum an :D

Öne Çıkarılan Mesaj

GERÇEK OLAN

 

k57nc.jpg

 

BENİM YAPTIĞIM

 

9710k57lc.jpg

 

 

Bir sayfada görmüştüm bu resmi ve bir anda yapasım geldi yani bakarak anca benden bu kadar çıkar ;D ;D lise 3 resmi 4 olan bir insandan ne beklıyordunuz ;D ;D :a39: :a39: :a39:

 

Hiçbir deneyimim yok sadece bakarak çizdim :o :o

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla hatsune miku diye yazmasan hatsune miku olduğunu anlamazdım öyle diyim ama ginede iyi kötü emek var eline sağlık  :a37:

 

yok artık daha neler o kadarda değildir heralde ??? ???

 

valla sınıfta yapmaya başlamıştım sınıf arkadaşlarım şahit vücudu 10 dk da çizdim yaptım ama sıra kafaya geldiğinde baya zorlandım ya...sınıftakilere yaptırmaya çalıştım onlarda beceremedi bende böle yaptım ;D ;D :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×